Emulsja do higieny intymnej - Canabo

 W ostatnim boxie Pure Beauty - Believe In Magic znalazł się kosmetyk do pielęgnacji miejsc intymnych. Ten produkt należy do tych, które zawsze powinny mieć swoje miejsce w łazience... Dla mnie w tego rodzaju kosmetyków najważniejszym elementem jest dobry skład, z łagodnym działaniem środków myjących. Sam producent emulsji - Canabo zapewnia nas, że emulsja polecana jest dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Delikatnie myje i łagodzi podrażnienia, niweluje uczucie napięcia błon śluzowych.

W swoim składzie zawiera m.in. czarnuszkę, która usprawnia działanie naturalnych funkcji obronnych naskórka, działa detoksykująco i pozytywnie wpływa na mikroflorę skóry, delikatne substancje myjące naturalnego pochodzenia, kwas mlekowy, który  reguluje naturalne pH miejsc intymnych oraz konopie siewne , które łagodzą uczucie suchości i podrażnienia, działają ściągająco i antyoksydacyjnie.Emulsja posiada kremową i delikatną konsystencję o  przyjemnym, spokojnym i odświeżającym zapachu. Aplikator w formie pompki jest bardzo higieniczny i pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku. Mimo swojego mocnego, chabrowego koloru butelki, który może trochę zmylić w zakresie jego delikatności, środek jest bardzo przyjemny i spełnia wszystkie funkcje w 100%. 

Działanie emulsji jest idealne, dlatego znalazł się w moich ulubieńcach ;) Już niewielka ilość kosmetyku pozwala na odpowiednie oczyszczenie i odświeżenie okolic intymnych.Kosmetyk jest bardzo delikatny i nie powoduje żadnych podrażnień. Co więcej - subtelnie nawilża strefę okolic intymnych i pozwala czuć się świeżo i komfortowo przez długi czas.

Jeśli szukacie łagodnego, ale też świetnie działającego kosmetyku, to ten mogę śmiało Wam polecić z zamkniętymi oczami ;)

A może już miałyście okazję go poznać?

Kasia


[post sponsorowany] 

Komentarze

Prześlij komentarz