Naturalna pielęgnująca szminka All In One - Miya Cosmetics

 Luty nazywany jest miesiącem miłości... Nic też dziwnego, że właśnie z nim najbardziej kojarzy mi się kolor czerwony i... Walentynki, które już za chwilę nadejdą. Nie bez powodu marka Pure Beauty w swoim boxie przygotowała aż trzy pomadki do ust, zdając sobie sprawę, że ten miesiąc jest bardzo całuśny ;) Wśród wielu perełek znajdujących się w pudełeczku moją uwagę skupiła pielęgnująca szminka marki Miya Cosmetics. 
Pomadka ma formę eleganckiej, wykręcanej kredki.
Posiadam kolor Red i jest to klasyczna, uniwersalna czerwień. Kosmetyk ten w 92,9% składa się ze składników naturalnego pochodzenia, wśród których znajdziemy olej rycynowy, olej ze skórki pomarańczy, woski: ryżowy, kandelila i karnauba oraz witaminę E, które odżywiają, nawilżają, wygładzają i regenerują usta. Pomadka ma satynowe wykończenie, a podczas nakładania jej na usta ma taką przyjemną, lekką i mokrą formułę. Pomadka pozwala na budowanie krycia, co stanowi jej kolejny plus. Po pierwszym muśnięciu nią ust są one delikatnie podkreślone kolorem, a po dołożeniu kolejnych warstw stają się wyraziste i osiągają piękny czerwony kolor. Szminka cudownie pielęgnuje usta, nie podkreśla suchych skórek, a wręcz je pielęgnuje i nawilża. 

Bardzo polubiłam się z tym produktem, dlatego też już od jakiegoś czasu mam ją w swojej torebce i towarzyszy mi każdego dnia. 

A Wy miałyście okazję ją poznać? 

Kasia


[post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz