Moja pierwsza biblioteczka - Poznaję z Bingiem - Wydawnictwo HarperKids

 Kochani,

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam mały box książeczek, który zagościł u nas i już podbił serce najmłodszej czytelniczki ;)Bing. Poznaję z Bingiem. Moja pierwsza biblioteczka.

Pierwsza z nich Poznaję cyfry, pozwala nie tylko zapoznać dziecko z wyglądem cyferek od 1 - 10, ale również na każdej stronie książeczki dziecko może przeliczać kolorowe przedmioty.


 Książeczka  - Poznaję kolory , to idealna pozycja do nauki nazw barw. Na każdej stronie zaprezentowany jest inny kolor wraz z z odniesieniem do różnych przedmiotów występujących właśnie w tym odcieniu.Kolejna pozycja - Poznaję czynności uczy najmłodsze dzieci nazewnictwa wykonywanych czynności. 
 Ostatnia pozycja w tym sympatycznym boxie - Poznajemy kształty prezentuje podstawowe figury geometryczne i uczy ich rozpoznawania.
 
Książeczki zachwycają swoją kolorystyką i dynamiką przedstawionych postaci. Krótki tekst na każdej stronie jest przystępnie napisany, dzięki czemu czyta się go lekko i swobodnie. Idealna pozycja dla najmłodszych czytelników.

A Wy co o nich sądzicie?

Kasia

*wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem HarperKids

 

Komentarze