Bajeczki na dzień dobry - Smerfy i Bing - Wydawnictwo HarperKids

 Kochani, 

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam dwie nowe książeczki, które są nie lada gratką dla miłośników bajek. Nowa seria - Bajeczki na dzień dobry, zawiera w sobie trzy, krótkie ale pełne uroku opowieści wzbogacone urokliwymi grafikami.

Smerfy. Bajeczki na dzień dobry. Nowe przygody.


 
W niewielkiej, poręcznej książeczce znajdują się trzy opowieści. Książeczka opatrzona jest pięknymi ilustracjami, których kadry prosto z ekranizacji zostały przeniesione do wnętrza tego wydania. Przedstawione w niej historie dotyczą  pewnego bocianiego jaja (dla którego jeden ze Smerfów postanowił być tatą), niepokojącego zniknięcia Papy Smerfa i tajemniczego "Smerfa nie z tej ziemi". Są to cudowne historie, które uczą wzajemnego szacunku, przyjaźni i poszanowania potrzeb innych. 

Bing. Bajeczki na dzień dobry.

W tej pozycji również znajdziemy trzy historie, idealne do czytania dzieciom na dzień dobry lub dobranoc. Bajeczki dotyczą jazdy autobusem, zabaw z piłką i z hula-hop. Kolorowe ilustracje, niewielka ilość tekstu, liczne wyrażenia dźwiękonaśladowcze oraz obecność ulubionych bajkowych bohaterów to świetny patent na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem. 

 
Te książeczki stanowią świetny pomysł na dobre rozpoczęcie każdego dnia i niezawodny sposób na zajęcie kilkulatka podczas podróży, w kolejce na poczcie albo w supermarkecie! Mała i lekka książeczka z powodzeniem zmieści się też do dziecięcego plecaka, dzięki czemu młody czytelnik może mieć ją przy sobie wszędzie tam, gdzie dopadnie go nuda.

I co sądzicie o tej nowej serii?

Pozdrawiam

 Kasia

 

*wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem HarperKids

Komentarze

Prześlij komentarz