Nawilżająco - kojąca woda tonizująca do twarzy Eco Nature - Bielenda

Pudełko Vibrant Charm od Pure Beauty skrywało w sobie wiele cudownych kosmetyków, jednak jeden z nich w szczególności zwrócił moją uwagę i nie byłabym sobą, gdybym Wam o nim nie opowiedziała...

Toniki w mojej pielęgnacji posiadają bardzo wysokie miejsce i nie raz już Wam mówiłam o tym, że człowiek dojrzewa do pewnych nawyków pielęgnacyjnych. Dawna ja kompletnie na ten produkt by nie zwróciła uwagi, gdyż dawniej skutecznie przy demakijażu pomijałam krok w zakresie tonizacji twarzy. Obecnie moja pielęgnacja jest bardzo świadoma i kosmetyki tonizujące stanowią absolutną podstawę. Dzięki nim zauważyłam ogromną poprawę w kondycji mojej cery. Uwielbiam je za to, że potrafią przygotować moją cerę do przyjęcia solidnej dawki nawilżenia, a przy tym porządnie odświeżyć i ukoić cerę.


Na stronie producenta z łatwością znajdziemy informacje,
że produkt zawiera w sobie aż 99 % składników naturalnego pochodzenia. Do tego gwarantuje on optymalny poziom nawilżenia skóry, neutralizuje poziom pH, który mógł zostać zaburzony podczas jej mycia, odświeża skórę i koi podrażnienia oraz doskonale przygotowuje naskórek do dalszej pielęgnacji. 

Kosmetyk zamknięty  jest w przeźroczystej butelce o pojemności 200 ml. Zawiera aplikator w formie atomizera, który jest bardzo praktyczny w swoim przeznaczeniu i bardzo wydajny. Jego konsystencja jest wodnista o delikatnym, pomarańczowym zabarwieniu. Na plus działa jego subtelny zapach ni to owoców, ni to kwiatów. Podczas aplikacjo otula on orzeźwiającą mgiełką moją cerę, nie spływa z niej i dostarcza mojej skórze cudowny relaks.


 Ta nawilżająco -kojąca woda tonizująca marki Bielenda dostarcza mojej cerze cudownego ukojenia i relaksu po całym dniu. Niweluje ona efekt ściągnięcia, jaki często odczuwam przy demakijażu i pozwala mojej cerze na regenerację. Do tego szybko się wchłania i przygotowuje cerę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Ja jestem pod jego ogromnym wrażeniem i z przyjemnością po niego sięgam, gdyż moja cera go ubóstwia!


 A Wy co sądzicie o tym produkcie?

Kasia

 *materiał reklamowy

 

Komentarze