My Little Pony. Nowe pokolenie. Nowa kolekcja bajek 2 - Wydawnictwo Harper Kids

Czy są tu dziewczynki, które z niecierpliwością czekały na nową kolekcję bajek?  Wydawnictwo HarperKids zadbało o to, aby każda miłośniczka kucyków Pony poznała ich nowe historie w książce My Little Pony. Nowe Pokolenie. Nowa kolekcja bajek 2. 


Książka już po samej okładce przyciąga wzrok. A w środku jest jeszcze ciekawiej. Treść, która mocno angażuje czytelnika i wciąga go kartka po kartce coraz bardziej. W tej pozycji znajduje się pięć krótkich opowieści napisanych na podstawie odcinków nowego serialu „My Little Pony. Opowiedz swoją historię”. Każda z tych historii jest pełna ciepła i humoru,  a zaczerpnięte wprost z serialu oryginalne ilustracje można oglądać bez końca. 

Każdy dzień w Zatoce Grzyw jest pełen przygód. W tej książce przekonacie się, czy salon urody Pipp sprosta wyśrubowanym wymaganiom najsurowszej recenzentki w mieście. Poznacie wraz z Izzy i Pipp najpilniej strzeżonego zakątka Equestrii i sprawdicie, jak się mieszka pod jednym dachem z bardzo ekscentrycznym jednorożcem. Odkryjecie wraz z Hitchem tajemnice znikających w całym mieście przedmiotów, a wraz z Izzy – urok rzeczy z drugiej ręki. 


Ta pozycja jest bardzo udana i ciągle do niej wracamy zaczytując się w znajdujące się w niej historie, które z jednej strony bawią, a z drugiej uczą wielu rzeczy.


Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz