Bing. Ciuchcia do toalety. Zabawy i zadania z naklejkami - Wydawnictwo HarperKids

Króliczek Bing jest znany wszystkim dzieciom. Ten uroczy bohater towarzyszy najmłodszym w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego ucząc ich samodzielności i zdobywania kolejnych milowych kroków w swoim rozwoju. W najnowszym wydaniu - Ciuchcia do toalety. Zabawy i zadania z naklejkami, przedstawione zostało, jak w zabawny i naturalny sposób oswoić malucha z nocnikiem i raz na zawsze pożegnać pieluchy. 


 W tej uroczej książeczce
znalazły się proste zadania z naklejkami, z których każde poświęcone jest jednemu z aspektów korzystania z toalety – od ogłoszenia, że „chcę do łazienki”, poprzez samodzielne i skuteczne zdejmowanie garderoby, aż po mycie rąk po zakończonej misji.

Dodatkowo na malucha czekają specjalne naklejki motywujące i tygodniowa karta postępów. Proste, przyjazne i bezpośrednie teksty zawarte na kolejnych stronach to także podpowiedź dla rodziców czy dziadków, którzy szukają języka do trudnych rozmów o toaletowych sprawach! Towarzystwo ulubionych bohaterów z serialu Bing sprawi, że pożegnanie z pieluchą będzie łatwiejsze. Książka jest przeznaczona zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, a spędzenie codziennie kilku chwil z tą pozycją na pewno przybliży małego czytelnika do oswojenia się z tematem odpieluchowania ;)

Kasia

 

*wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem HarperKids

Komentarze

Prześlij komentarz