Triceratops. Poznajmy dinozaury. Akademia Mądrego Dziecka - Wydawnictwo HarperKids

 Czy jesteście gotowi na kolejną przygodę o dinozaurach?   Jeśli tak, to dzisiaj przeniesiemy się do czasów prehistorii, gdzie rolę główną odgrywały dinozaury, w tym dzisiejszy bohater, czyli Triceratops.Triceratops. Akademia Mądrego Dziecka. Poznajmy dinozaury.

Na każdej, kolorowej stronie znajdziemy interesujące fakty i ciekawostki z życia tych prehistorycznych dinozaurów. Przeglądając wspólnie z dzieckiem strony książeczki dowiemy się, ile rogów na wielkiej głowie miał ten prastary gad, czemu tupał tak ciężko, że budził wszystkie zwierzęta w okolicy i czy to prawda, że był wegetarianinem? Ruchome elementy na każdej stronie zachęcą do wspólnej zabawy, dziecko poćwiczy przesuwanie elementów, a barwne ilustracje pobudzą zmysł wzroku.
Książeczki są przepięknie wydane i pełne ciekawostek. Ruchome elementy pozwalają zaciekawić nawet najmłodsze dzieci i umożliwiają manipulowanie elementami. Krótkie, ale logiczne teksty wzbogacają wiedzę dziecka, a kolorowe ilustracje przybliżają czytelnikowi czas, w którym żyły dinozaury.

A Wy co sądzicie o tym wydaniu?

Kasia

*wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem HarperKids

Komentarze