"Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe” - Wydawnictwo ART EGMONT

Któż w dzisiejszych czasach mógłby sobie wyobrazić życie bez auta? 

O tym jak ważną i wygodną rolę odgrywają samochody we współczesnym świecie, wie każdy z nas. Ale jak to wyglądało dawniej? I jak rozwinęła się motoryzacja przez to kilkadziesiąt lat? Tego wszystkiego dowiemy się z książki "Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe”Ta publikacja jest istną gratką dla miłośników motoryzacji - zarówno tych małych jak i dużych. Na łamach książki poznamy historię powstawania aut, ich modeli, pomysłów oraz rozwoju. 
Na kolejnych stronach książki poznajemy kawał historii związanych z ich powstawaniem oraz trendami jakie miały miejsce w zakresie ich tworzenia. Każdy rozdział to krótkie opowiadanie, które przenosi Czytelnika w świat odkryć i ciekawostek motoryzacyjnych. 

Jest to niezmiernie ciekawa pozycja w szczególności dla miłośników samochodowych, jednakże i osoba, która nie pała ogromnym zainteresowanie  motoryzacyjnym również może poznać wiele ciekawych i inspirujących rzeczy. Książkę czyta się z ogromną lekkością, gdyż historie tam opisywane są na prawdę interesujące. 
Całość książki dopełniają pięknie wykonane ilustracje, która pozwalają nam nacieszyć oko modelami samochodów, które obecnie możemy tylko zobaczyć na zdjęciach.

Ta książka zyskuje miano - Ale Auta!!! - przez wielkie A ;)

A co Wy o niej sądzicie?

Kasia

Komentarze

  1. A kupowanie samochodów? Jak się zapatrujecie na takie sprawdzanie pojazdów po VIN - https://www.historiaszkod.pl/sprawdzenie-vin.html
    Czy to ma sens i uzyskane dane są realne?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz