Pomysł na prezent na Dzień Św. Patryka - MyGiftDNA

Za miesiąc, a dokładnie 17 marca będzie obchodzony Dzień Św. Patryka. Święto, które jest świętem narodowym w Irlandii zaczęło rozszerzać się poza granice tego państwa i nawet w Polsce ma swój akcent. 

W Irlandii ten dzień, jest dniem wolnym od pracy,  a wiodącym kolorem jest kolor zielony, jako symboliczny odcień Zielonej Wyspy. Wtedy to organizowane są parady, imprezy i koncerty na cześć ich Patrona. W Polsce święto to z roku na rok zyskuje na popularności. I u nas pojawiają się koncerty i imprezy oraz możliwość skosztowania tradycyjnych, irlandzkich potraw. 

Z tej okazji na stronie internetowej sklepu MyGiftDNA znajdziecie ciekawe pomysły na prezent. 

Jednym z nich jest Multitool, czyli wielofunkcyjne i praktyczne narzędzie, któremu nie oprze się żaden mężczyzna ;) Zwłaszcza, gdy można go mieć zawsze przy sobie i może uratować z niejednej opresji, w których można się znaleźć - nawet podczas świętowania Dnia Św. Patryka ;)

Narzędzie to zostało wykonane z połączenia solidnego metalu i wyszukanego drewna. Dodatkowo wykonany grawer nada indywidualnego charakteru i sprawi, że jego właściciel nie będzie chciał się z nim rozstać nawet na chwilę ;) 

W tym małym i poręcznym urządzeniu odnajdziemy: nóż, otwieracz do butelek, piłkę, pilnik, przecinak do drutu, śrubokręt, kombinerki i młotek. Całość zapakowana jest w poręczne etui, które bez problemu możemy przypiąć do spodni. Sami powiedzcie, któremu mężczyźnie takie narzędzie nie przypadnie do gustu ;)

Szklany dzbanek z oryginalnym mottem sprawi, że w Dzień Św.Patryka i napojów nie zabraknie ;)
Dzbanek jest świetnie wyprofilowany i bardzo poręczny. Jego kształt sprawia, że z łatwością każdy będzie mógł nalać sobie co do picia, czy to sok, wodę, czy też mocniejszy trunek, nie plamiąc przy tym obrusu i leżących dookoła przekąsek ;) Dodatkowo można śledzić poziom wypicia napojów i dolewać w razie potrzeby. Szkło z którego wykonany jest dzbanek jest z wysokiej jakości, dlatego też mycie go w zmywarce nie zmienia jego faktury, ani wygrawerowanego na nim napisu. 

Ostatnim pomysłem na prezent z okazji tego święta jest grawerowany kufel do piwa.
Skoro w tym dniu zabawom i hulankom nie ma końca, to spersonalizowany kufel pozwoli zawsze odnaleźć swojego właściciela ;) 

Kufel jest bardzo pojemny, bo zmieści w sobie aż 670ml złotego trunku i pozwala nacieszyć się swoją zawartością niejednego właściciela.

A Wy słyszeliście o Dniu Św. Patryka?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz