Pianka do higieny intymnej - Solverx Sensitive Skin

 Marka Solverx do tej pory była mi kompletnie nieznana. Jednak kosmetyk, który używam tak mnie pozytywnie zaskoczył, że postanowiłam podzielić się z Wami moją opinią na jego temat.


Pianka ma praktyczne i łatwe w użytkowaniu opakowanie o pojemności 200 ml. Po naciśnięciu pompki pojawia się biała pianka o przyjemnym i subtelnym aromacie. Cieszę się, że nie jest on mocno wyczuwalny, bo w tych kosmetykach nie oto chodzi. Jestem bardzo zadowolona z formuły pianki, która na głowę bije żele i płyny. Jednak nie ukrywam, że najważniejsze jest jego działanie.Pianka jest bardzo delikatna w swoim przeznaczeniu. Bardzo dobrze oczyszcza i odświeża okolice intymne. Cieszy mnie to, że w swojej delikatności jest skuteczna, a dodatkowo nie uczula i nie podrażnia. Na uwagę zasługuje również jego skład, który bazuje na naturalnych składnikach myjących kokosa. Dodatkowo wykorzystuje cenne właściwości mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę zapobiegając infekcją i stanom zapalnym.

 Produkt odpowiednio nawilża, łagodzi i niweluje podrażnienia. Jeśli zależy Wam na subtelnym a przy tym skutecznym produkcie, to ten spisuje się w swojej roli znakomicie. 

A Wy miałyście okazję poznać ten kosmetyk?

Kasia

Komentarze

 1. Pierwszy raz widzę zaprezentowany produkt.
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię pianki, ale do higieny intymnej raczej wolę płyny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. znam markę, ale tej pianki nie miałam. Ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele interesujących artykułów na najróżniejsze tematy znajdziecie na stronie https://smartix.pl/, którą chcialbym Wam serdecznie polecić. Moim zdaniem jest to bardzo dobry portal informacyjny, z którego sam korzystam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz