Bajki 5 minut przed snem - Bajeczki Maszy i Teen Ti Go - Wydawnictwo Harper Kids

 Od wielu lat najważniejszym rytuałem był dla nas wspólny czas z czytaniem książek przed snem. Mój syn nie mógł się doczekać tego momentu i każdego dnia z zapałem wykonywał wszystkie czynności na wieczór, aby położyć się do snu i posłuchać bajki. Teraz sam już sobie czyta przed snem, a ja chciałabym ten sam rytuał wprowadzić przy naszej córeczce. 

Bajki 5 minut przed snem to seria książeczek, po które sięgamy z ogromną radością. Różnorodne opowiadania z ulubionymi bohaterami, barwnymi ilustracjami i przyjemnym, lekkim tekstem czyta się z ogromną radością.


Masza i Niedźwiedź. Bajeczki Maszy. Bajki 5 minut przed snem.


W tym zbiorze znalazło się aż 14 klasycznych bajek dla dzieci, którym nadano nową fabułę. Interpretacja Maszy znanymi od najmłodszych lat bajek wzbudza zainteresowanie i stanowi punkt wyjścia do szukania różnicy między nimi a znaną klasyką. W książce znajdziemy m.in. bajkę o Jasiu i Małgosi, Kopciuszku, Czerwonym Kapturku i wiele innych. W środku znalazły się oryginalne kadry z kreskówki, które w kapitalny sposób dopełniają treści. Do tego świata bajek koniecznie musicie dać się zaprosić ;)


Młodzi Tytani Akcja! Bajki 5 minut przed snem.


W tym wydaniu znajdziecie 7 fantastycznych i całkowicie powalających opowieści o przygodach Młodych Tytanów. Opowieści zostały napisane na podstawie odcinków serialu, a oryginalne, utrzymane w komiksowym stylu ilustracje z pewnością przypadną do gustu fanom kreskówki.

I co sądzicie o tych pozycjach? A jakie u Was panują rytuały przed snem? Koniecznie dajcie znać ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz