Czary Mamy z kaszkami Helpa

Rozszerzając dietę mojego dziecka robię to bardzo ostrożnie i przykładam ogromną wagę do jakości produktów. Pewno zapytacie dlaczego? No cóż... Nasza historia rozpoczęła się miesiąc po porodzie, gdy wśród ogromnego płaczu naszego noworodka, z ogromną częstotliwością wypróżniania się i śluzem w stolcu okazało się, że nie tolerujemy glutenu oraz laktozy. Dieta eliminacyjna przyniosła wiele dobrego. Brzuszek zaczął odpowiednio pracować, kupki się uregulowały, a płacz minął niczym ręką odjąć. Nie mniej jednak nasza przygoda trwa nadal i z przyczyn zdrowotnych, które jeszcze pojawiły się po drodze nasza przygoda z rozszerzaniem diety jest bardzo ostrożna. 

Wybór kaszki, która nie będzie zawierała w sobie glutenu oraz będę mogła ją zrobić na wodzie, czy też mleku modyfikowanym była dla mnie priorytetem. Dodatkowo zależało mi, żeby kaszka nie zawierała w swoim składzie cukru. W końcu chcę podawać dziecku wszystko to co najlepsze. Na szczęście kaszki HELPA spełniały wszystkie moje wymagania!

W asortymencie marki mamy ogromny wybór kaszek i jestem przekonana, że każdy znajdzie tam to, czego szuka. Jeśli przyjrzymy się składowi kaszek to jest on cudowny! Dodatkowo można wybrać sobie ich rodzaj, dzięki czemu mamy, które na początek ograniczają wprowadzenie glutenu znajdą tam produkty na zbożach naturalnie bezglutenowych. U nas wybór padł na kilka ich rodzajów...

Kaszki mają naturalny smak i stanowią bazę do naszej kulinarnej fantazji. Możemy do nich dodawać świeże lub mrożone owoce, owoce z gotowych słoiczków, czy też wykorzystać Różdżki Smaku!


Są to sproszkowane, liofilizowane owoce, które niczym magiczna różdżka nadadzą kaszce smaku, koloru i moc witamin oraz składników odżywczych. Te dobra można wykorzystać również na wiele sposobów, nie tylko jako dodatek do kaszek. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do jogurtów naturalnych, naleśników, pane cake i wiele innych. 
Nasz przygoda z kaszkami Helpa trwa, a ja mam pewność, że moje dziecko otrzymuje wszystko co najlepsze, aby zdrowo rosło i dobrze się rozwijało.

Buziaki ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz