Książeczki z otwieranymi okienkami - Przygody Misia Paddingtona oraz Masza i Niedźwiedź, 4 pory roku - Wydawnictwo HarperKids

 Kochani,

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam dwie nowe książeczki, które są nie lada gratką dla miłośników bajek. Kartonowe książeczki z otwieranymi okienkami pozwalają nam na podglądanie naszych bohaterów w różnych sytuacjach i miejscach.

Obie pozycje skrywają w sobie piękne ilustracje i mnóstwo okienek do otwierania, dzięki którym zachęcają małego czytelnika do aktywności, ucząc ich przy tym spostrzegawczości, poprawiając koordynację ręka - oko i rozwijając zasób słownictwa.

Zabawa w chowanego. Przygody Misia Paddingtona. Książka z otwieranymi okienkami.

Paddington pierwszy raz w życiu będzie bawił się w chowanego. Aby dołącz do zabawy,należy pomóc misiowi liczyć, a później znaleźć jego przyjaciół, którzy ukryli się w domu. Czy Paddingtonowi udało się odszukać Judy, Jonatana, Mateusza, Lucky, Panią Bird, a nawet swój ulubiony przysmak – kanapkę z marmoladą? Odkrywając kolejne okienka rozwiążemy zagadkę na to pytanie doskonale się przy tym bawiąc. Książeczka na długi czas pozwala zająć dziecko jej odkrywaniem. Okienka otwierają się łatwo, a dzięki zaokrąglonym rogom produkt jest bezpieczny nawet dla maluchów. Otwieranie i zamykanie klapek rozwija zdolności manualne dzieci, a wspólne poszukiwanie ukrytych elementów to dobra zabawa dla całej rodziny!

 

4 pory roku. Masza i Niedźwiedź. Książka z otwieranymi okienkami.

Masza, Niedźwiedź oraz ich leśni przyjaciele bawią się świetnie przez cały rok! Wiosną spacerują wśród drzew, latem spędzają czas nad stawem, jesienią biwakują w lesie, a zimą cieszą się fantastycznymi świątecznymi prezentami. Aby dołączyć do swych ulubionych bohaterów z kreskówki Masza i Niedźwiedź wystarczy wziąć do ręki książkę i cieszyć się jej zawartością. W jej środku należy szukać postaci i zwierzaków ukrytych w otwieranych okienkach i czerpać radość z szalonych przygód psotnej Maszy i poczciwego niedźwiedzia.

 


Tymi książeczkami można bawić się bez końca! Dzięki nim dziecko będzie mogło bawić się bez końca, ucząc się przy tym nowych spostrzeżeń.

A Wy co sądzicie o tych nowościach ?

Kasia

 

 

Komentarze

Prześlij komentarz