Pomysł na prezent - Pachnące książeczki z kolorami - Wydawnictwo Harper Kids

 Takich książeczek w naszym domu jeszcze nie było. Nic też dziwnego, że każdy z domowników przywitał je głośnym WOW!!! I zapytaniem... Naprawdę one pachną

A co to za nowości??? Już Wam spieszę o nich opowiedzieć...
 
Nowa seria książeczek przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników. Oddziałują one na zmysł węchu, wzroku i dotyku.
Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje również zapachy.  Każda ze stron przypisany ma inny kolor i powiązane z daną barwą rzeczy. Zapachy ukryte są pod otwieranym okienkiem, gdzie po potarciu o znajdujący się tam rysunek uwalniany jest ich aromat. Teraz świat owoców, zapachów świata i pierwszych zapachów jest na wyciągniecie dłoni ;) Piękne i kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie się uczą wzbudzając u nich ciekawość.

 Pachnące strony umożliwią maluchom poznawanie kolorów dzięki przyporządkowaniu barw do produktów i ich zapachów. Każdy zapach ukryty jest pod otwieranym okienkiem, co sprzyja dobrej zabawie, rozwija sprawność rączki i nie pozwala się ulotnić zapachowi. Zabawa z książeczką dostarczy dziecku mnóstwa wrażeń i pobudzi ciekawość, a przy okazji pomoże w nauce podstawowych słówek czy nazw kolorów i zapachów w przyjazny sposób. 

I co sądzicie o tych książeczkach? Czyż to nie nadchodzący hit?

Kasia

[post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz