Przygotowania do świąt z zeszytami zadań z maklejkami - Wydawnictwo HarperKids

 W grudniowe popołudnia, gdy za oknem szybko robi się ciemno, a dzieciom dłuży się godzina za godziną warto sięgnąć po nowości wydawnicze, które umilą dzieciom czas... Świąteczne wydania zeszytów zadań - to proste i wdzięczne łamigłówki opracowane z myślą o najmłodszych. Zaglądamy do nich do środka?


Bing. Świąteczny zeszyt zadań z naklejkami.

W tym świątecznym wydaniu znajdziemy zadania różnego rodzaju – od zwykłych kolorowanek, poprzez urocze szlaczki i scenki do wyklejania, aż po bardziej twórcze wyzwania polegające na uzupełnianiu ilustracji o brakujące elementy albo składaniu z papieru śniegowych gwiazdek. Każde dziecko, niezależnie od indywidualnych talentów i upodobań, znajdzie tu coś dla siebie. Wykonywanie najprostszych łamigłówek przyniesie kilkulatkowi satysfakcję z samodzielnie rozwiązanego zadania, a w trudniejszych lub wymagających pomocy manualnej zabawach z pewnością pomogą nieco starsi fani Binga! Cocomelon. Zimowy zeszyt zadań z naklejkami.

W książeczce ze śnieżnymi zadaniami J.J., jego rodzina i przyjaciele z przedszkola zabierają nas w świat mroźnych przygód. Wypełniona prostymi łamigłówkami, zagadkami i kolorowankami książka pomoże dziecku doskonalić koordynację ręka-oko, ćwiczyć małą motorykę i rozpoznawanie kolorów, a wesołe naklejki ułatwią rozwiązywanie zadań dostosowanych do wieku maluchów. Zimowy zeszyt zadań CoComelon to najmilszy sposób na wspólne spędzanie z dzieckiem nie tylko świątecznych i zimowych wieczorów!

 A Wy co sądzicie o tych zeszytach z naklejkami?

Kasia 

[post sponsorowany]

Komentarze