O trzech takich co goszczą na moich paznokciach... - odcinek 1 - Bazowy utwardzacz diamentowy - KOBO

Witajcie,

Przez najbliższe dni chciałabym poświęcić kilka chwil moim paznokciom i opowiedzieć Wam o produktach, które namiętnie używam od momentu rozpoczęcia się pory wakacyjnej... Pierwszym produktem z całego trio, o którym dzisiaj Wam opowiem jest  bazowy utwardzacz diamentowy od KOBO.


Wg producenta ma on "Zwiększać przyczepność lakieru do paznokcia, wydłużać trwałość lakieru, wzmacniać i chronić paznokcie".


Baza ma mleczno - biały kolor o stosunkowo rzadkiej konsystencji. Po nałożeniu na płytkę paznokcia w widoczny sposób wyrównuje ją i wygładza. Jeśli nałożymy cienką warstwę preparatu, to czas zasychania jest zadowalający... Przy grubszej warstwie, gdzie widoczny jest mleczny odcień płytki paznokcia czas zasychania jest oczywiście dłuższy...Pędzelek jest wąski i dobrze przycięty, dlatego z łatwością sunie po płytce paznokcia i w bardzo dobry sposób ją pokrywa... Czy lakier po jego nałożeniu trzyma się dłużej??? U mnie bywało to różnie... Wynikało to głównie z intensywności wykonywanych prac... Ale co można uznać za jego zasługę to to, że chroni paznokcie przed odbarwieniem od lakieru i nie zauważyłam przy jego zastosowaniu, aby paznokcie się rozwarstwiały, co jest dla mnie nie lada wyczynem...  Standardowo po 3-4 dniach powtarzam cały rytuał od początku...Czy jest on idealny??? Trudno mi to określić... Dla mnie jest wystarczający i odpowiada moim paznokciowym potrzebom...

Za 7,5 ml zapłacimy ok 9,99zł. Jest to rozsądna cena w stosunku do wydajności i efektom jakie dzięki niemu uzyskuję.

A Wy miałyście okazję go poznać???

LuxFly

Komentarze

 1. Ja ja stosuje na stopy, bo na dłoniach leci odzywka : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry wynik,moje pomalowane paznokcie wytrzymują 1,5 dnia,więc jednak coś w tym utwardzaczu jest,cena też dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa ta baza, zawsze mam ochotę w Naturze na lakiery Kobo, chyba się skuszę zatem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam kilka kosmetyków z KOBO i jestem bardzo zadowolona:) Akurat teraz testuję inną bazę diamentową,na razie efekt jest fajny,jeśli nadal będzie dobra to jej nie zmienię,ale jeśli zaczną znów mi się rozwarstwiać paznokcie,to wypróbuję tą z KOBO:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz