SORAYA BODY DIET 24 - Serum do ciała - zapobieganie rozstępom

Witajcie,

Dzisiaj nadszedł czas, aby opowiedzieć Wam o pewnym kosmetyku, który znacznie przyczynił się do uelastycznienia pewnych partii mojego ciała, przez co kompleks pokazania się w stroju kąpielowym został pokonany ;)))


Po ciąży, mimo bardzo systematycznego dbania o swoje ciało podczas 9 miesięcy (oliwka i inne produkty dla kobiet w ciąży wmasowywane nałogowo) genetyka zwyciężyła i w identycznych miejscach co mojej mamie i siostrze pojawiły się rozstępy. Od tego czasu moim kompleksem było pokazywanie się w stroju kąpielowym, najchętniej nosiłabym strój do surfingu ;)))

Gdy w moje ręce wpadło serum do ciała od Soraya podeszłam do niego sceptycznie...


Co na temat serum mówi producent???

SERUM PRZECIW ROZSTĘPOM to kosmetyk do pielęgnacji partii ciała narażonych na utratę elastyczności skóry i powstawanie rozstępów. Szczególnie polecany osobom szybko przybierającym lub tracącym na wadze.

Formuła z efektem chłodzenia oparta jest na technologii PRO-ELASTIC, która skutecznie poprawia jędrność i elastyczność skóry, w celu ograniczenia ryzyka powstawania rozstępów.
Kosmetyk zamknięty jest w 200ml pojemniku wykonanym z miękkiego plastiku. Prosty sposób aplikacji typu "klik" w dziecinny sposób umożliwia nam dawkowanie odpowiedniej ilości produktu.Serum o świeżym, mentolowym aromacie z łatwością rozprowadza się i szybko wchłania w miejsca, które narażone są na powstawanie rozstępów. 

Ja ten kosmetyk wmasowywałam w odpowiednie partie ciała 2 razy dziennie i produkt wystarczył mi na okres 1 miesiąca codziennego stosowania. Gdy użyłam go po raz pierwszy to efekt chłodzenia był tak silny, że dreszcze przechodziły mnie od stóp do głów, a po dosyć intensywnym mrożeniu następowało mrowienie... Po kilku dniach, efekt chlodzenia stawał się delikatniejszy i słabiej wyczuwalny...Po kilku dniach można już było zauważyć pierwsze efekty na mojej skórze... Stała się ona bardziej wygładzona, jędrniejsza - a nie taka "flakowata" i napięta... Oczywiście do całej kuracji obowiązkowo włączyłam wysiłek fizyczny, bo powątpiewałabym, żeby sam produkt zdziałał takie zmiany ;))) Ale duet - ćwiczenia fizyczne + serum - spisały się na medal ;)))

 Skład kosmetyku, sami zobaczcie ;)))


Ja jestem szczęśliwa, bo widzę efekty i poprawę kondycji mojej skóry, dzięki czemu przełamałam swój kompleks i podczas wakacji korzystałam z promieni słonecznych opalając się w stroju kąpielowym ;))) 

Szkoda, że tubka już została zużyta, ale na pewno zaopatrzę się w kolejne ;)))

A jakie są Wasze wrażenia???

Znacie ten produkt???

LuxFly 

Komentarze

Prześlij komentarz