Spersonalizowany prezent


Hej ;)))

Dzisiaj przychodzę do Was z moimi osobistymi wspomnieniami z przepięknej uroczystości na jakiej miałam możliwość uczestniczyć ;)))

Wesele bliskiej osoby jest zawsze ogromnym przeżyciem, a móc pomagać i uczestniczyć w kilku pomysłach jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące...

Dlatego też, tak ważne dla mnie było danie coś więcej od siebie niż tylko przysłowiowe kwiaty...
Ja skorzystałam ze strony FOTOMATON i postanowiłam sprezentować parze młodej przed wejściem na nową drogę życia, uwiecznienie najważniejszych chwil od urodzenia do aktualnych czasów...

W łatwy i przejrzysty sposób można stworzyć PLAKATOR, który po 48h był już u mnie...
Bardzo żałuję, że nie mogę pokazać Wam środka, ale nie miałam zgody głównej bohaterki zdjęć... Liczę na to, że mi to wybaczycie ;)))

Korzystając natomiast ze strony Fotomaton możecie zamówić 2 rodzaje plakatów... Mniejszy - 75 zdjęć i większy - 105, gdzie mozaika może mieć białe lub czarne tło...

Źródło: http://www.fotomaton.pl/plakator

 Oprócz tego przygotowałam jeszcze prezent, który wręczyliśmy przy "kopercie" zamiast kwiatów... Pomysł znalazłam na blogu Asi. Tak mi się spodobał, że postanowiłam sama go wypróbować ;)))


Trafiłam idealnie w gust...

  


Dwie butelki wina przypominające parą młodą znalazły honorowe miejsce podczas przyjęcia weselnego...


To teraz ja zostawiam Was ze zdjęciami, bez zbędnych słów... A ja oddaję się wspomnieniom tamtych chwil i towarzyszących im emocji... ;)))
  I jak Wam się podoba???

Do nastepnego!!!

LuxFly

Komentarze

  1. No temat ślubu i wesela to na pewno temat personalizowanych prezentów i ja aktualnie też chętnie na takie się zdecyduję, ale na początek muszę skupić się na zaproszeniach ślubnych. Powiem Wam, że drukowanie zaproszeń ślubnych wcale nie jest takie łatwe, bo ciężko zdecydować się na konkretny wzór.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz