Multifunkcyjne serum do rzes 5 w 1 - EVELINE

Witajcie ;)

Tak jak obiecałam, dziś przychodzę do Was z kolejnym produktem, który można wygrać na moim rozdaniu - a jest nim multifunkcyjne serum do rzęs 5 w 1 z olejkiem arganowym od Eveline.


Serum zapakowane jest w kartonowe opakowanie, na którym znajdują się najważniejsze informacje...W środku znajduje się serum, które niczym nie odbiega od wyglądu standardowego tuszu - no z wyjątkiem koloru szczoteczki i jego zawartości ;)))
Ja na początku chciałam przetestować to serum, jako idealny produkt na wzrost rzęs i powiększenie ich objętości... Szczerze powiedziawszy po miesięcznej kuracji codziennego stosowania cudów nie zauważyłam, więc zaczęłam go stosować w drugim wariancie - jako baza pod tusz. I to był strzał w 10!!!

Produkt o pojemności 10 ml (jest bardzo wydajny) kosztuje ok. 15 zł.


Baza ma rewelacyjną szczoteczkę, która jest bardzo wygodna i w równomierny sposób nakłada produkt na rzęsy. Jego biała konsystencja równo się na nich osadza i w ten sposób pozwala na idealnie pokrycie rzęs obojętnie jakim tuszem. No właśnie!!! Na przeróżnych tuszach (specjalnie wypróbowałam) efekt wyglądu rzęs jest bardzo podobny...Nakładam serum na rzęsy przed pomalowaniem tuszem...


Odczekuję chwilkę, a następnie pokrywam je maskarą... Efekt??? Sami zobaczcie...
Baza nadaje moim rzęsom objętości, pogrubia je oraz wydłuża. Dodatkowo stają się bardziej podkręcone, a ich efekt bardzo mi się podoba ;)))

A Wy co o tym sądzicie???

LuxFly

Komentarze

Prześlij komentarz