Relacja z Krakowskiego Spotkania Blogerek - część 1

Kochani ;)

Chciałabym dzisiaj opowiedzieć Wam o pewnym Wydarzeniu ze świata blogerek, które odbyło się 22 października w Krakowie. 

Miałam zaszczyt współorganizować to spotkanie razem z Mariolą z bloga Kobiecy Blog oraz Zuzą z bloga Pielęgnacja 25 plus.


W niedzielę w gronie 12 wspaniałych dziewczyn spotkałyśmy się w Restauracji Il Calzone  mieszczącej się przy ul. Starowiślnej 15. W spotkaniu wzięły udział:


Patrycja - www.patabloguje.pl
Mariola - www.mariolawilk.plTym razem podczas organizacji spotkania postanowiłyśmy zmienić jego charakter skupiając się na praktycznym poznawaniu świata makijażu i paznokci ;)

Na naszym spotkaniu gościliśmy Izę główną wizażystkę marki Annabelle Minerals, która posiada tak ogromne doświadczenie i wiedzę na temat kosmetyków mineralnych, że mogłybyśmy ją słuchać godzinami ;)


Nic też dziwnego, że ilość pytań do Izy była ogromna, a ona cierpliwie odpowiadał nam na każde z nich. Podczas prezentacji miałyśmy możliwość testować szeroki asortyment firmy, począwszy od podkładów, przez cienie, róże i bronzery oraz indywidualnie dobrać odpowiadające nam kolory z tak szerokiej gamy.Kolejnym punktem spotkania były warsztaty ze zdobienia paznokci, które przeprowadziła dla nas Patrycja z bloga www.patabloguje.pl

Patrycja chylę czoła Twoim umiejętnościom!!! Jesteś niesamowita w tym co robisz i zaszczytem dla mnie było wziąć udział w tych warsztatach ;) Wiecie co jeszcze było niesamowite podczas naszych prób w tworzeniu swoich "arcydzieł" ? Świetna atmosfera ;) Przy zdobieniach śmiałyśmy się do łez i wszystkie wzajemnie sobie kibicowałyśmy ;) Po raz kolejny przekonałam się, że blogosfera łączy ludzi ;) I ogromną satysfakcją i dumą jest dla mnie fakt, że jestem jej częścią ;)
Podczas tych warsztatów pracowałyśmy na  lakierach hybrydowych marki Kinetics z najnowszej, zimowej kolekcji Hedonist.
Kolory z tej kolekcji bardzo przypadły mi do gustu. Są kobiece, eleganckie i wyraziste.
Kolekcja Hedonist występuje zarówno w wersji hybrydowej jak i w wersji solarnej.


Wersja solarna lakierów to dla mnie nowość. Jest to dwustopniowy system kolor+top, który nie wymaga użycia lampy. Lakier w wersji solarnej utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni. Wyglądem przypomina hybrydę.


Na zakończenie miałyśmy przygotowaną jeszcze jedną niespodziankę, którą miała przeprowadzić Zuza nt. "Współpracy z firmami", jednakże czas nam na to już nie pozwolił, ale Zuza przygotowała dla nas prezentację w wersji papierowej, więc każda z nas będzie mogła zagłębić się w tę tematykę w domowym zaciszu ;)

Nie zabrakło oczywiście czasu na wspólne rozmowy, wymianę doświadczeń oraz przekazanie prezentów od naszych wspaniałych sponsorów za które serdecznie dziękuję ;) 

W następnym poście pokażę co ciekawego otrzymałyśmy do testowania ;)


Na zakończenie jeszcze raz z całego serducha chcę podziękować wszystkim dziewczynom ;) Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo się cieszę, że mogłyśmy wspólnie spędzić tych kilka godzin ;) Dziękuję za każdy uśmiech, miłe słowo, rozmowy i żarty. 

Dziękuję również Zuzie i Marioli, które włożyły mnóstwo pracy w organizację tego eventu. 
Z Mariolą jest to już nasze kolejne, wspólne przedsięwzięcie i potwierdzenie, że blogi łączą ludzi tworząc niesamowite i trwałe przyjaźnie ;) 

Do następnego razu ;)

Kasia

Komentarze

 1. Spotkanie było udane, ale czas zdecydowanie za szybko biegł! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ehhh lubię te nasze spotkania. To było wyjątkowo udane! Świetne dziewczyny i niesamowita atmosfera.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za świetne spotkanie i za cudownie spędzony dzień :) mam nadzieję że jeszcze nie jedna okazja przed nami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na takich spotkaniach to zawsze czasu za mało :). Bardzo miło mi było Cię poznać i mam nadzieję że się jeszcze zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz