Spinner - jak to działa? - Wydawnictwo Egmont

Szał na Fidget Spinner miał swoje BUM około 3 miesięcy temu. Pojawił się on nagle i trwa cały czas ;) Będąc w szkole miałam możliwość uczestniczyć w emocjach i przeżyciach jakie towarzyszyły dzieciakom podczas używania spinnerów, a następnie przeniosło się to i do naszego domu ;)

Nic więc dziwnego, że idąc z duchem czasu również Wydawnictwo Egmont postanowiło przyłączyć się do pasji Spinnerowiczów wydając książkę - Spinner - jak to działa?


Książka zawiera nie tylko historię powstania fidget spinnera, ale również wiele ciekawostek na jego temat, no i oczywiście mnóstwo porad i instrukcji jak nauczyć się nim posługiwać. Ba! Nawet więcej - pokazuje też, w jaki sposób opanować mistrzowskie triki!


Obroty...


Utrzymanie spinnera na kolanie...

A nawet czole czy nosie...


Co tam jeden spinner!!! Można nauczyć kręcić się od razu trzema!!!

Oprócz tego książka pobudza kreatywność działania i tworzenia spinnerowkich działań plastycznych ;)Dodatkowo zagadki do rozwiązania i mnóstwo naklejek, którymi można ozdobić swoje spinnery stanowią podłoże kolejnych kreatywnych działań ;)

Wiedzieliście, że taka książka istnieje?

Ja jetem nią mile zaskoczona ;)

A Wy co o niej sądzicie???

Kasia

Komentarze

  1. Szczerze mówiąc nie mogę zrozumieć zajawki na to :) ale ktoś miał na tyle dobry pomysł że zyskał popularność :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już jestem za stara na spinnery, ale dla dzieci to ciekawa zabawka. Na dłuższą metę może jednak stać się odrobinę irytująca ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz