#Czytelnia Wydawnictwa Egmont - Iron Man, Opowieści Roszpunki - Sekrety ujawnione, Zanim żyli długo i zaplątani

Nawet w wakacje warto zachęcać dzieci do czytania ;) A jeśli są to książki, w których główną rolę odgrywają ulubieni bohaterowie, to bądźcie przekonani, że nie będzie to stanowiło żadnego problemu ;)"Iron Man. Inwazja kosmicznych fantomów" przenosi młodego czytelnika w świat superbohaterów. W tej części przygód Iron Man będzie musiał uratować parę agentów, którzy zajmowali się pewnym wynalazkiem. Przyjdzie mu zmierzyć się z wieloma niebezpiecznymi sytuacjami.  I chociaż jest przekonany o swojej wielkiej mocy, w ostatecznym rozrachunku dociera do niego, że nie poradzi sobie bez pomocy i wsparcia przyjaciół z grupy Avengers.  

Książka zachwyca świetnym wydaniem, kolorowymi ilustracjami, które dodatkowo potęgują wrażenia związane z przygodami superbohaterów i pozwalają wyobraźnię przenieść na grunt rzeczywisty ;)

"Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Sekrety ujawnione" oraz "Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Zanim żyli długo i zaplątani" to dwie pozycje, które zachęcą wszystkie dziewczynki do ich przeczytania ;)
Któż z nas nie zna bajki o Roszpunce i jej pięknych długich włosach... Tym razem księżniczka chce zobaczyć co dzieje się za murami zamku. Z opowiadania dowiemy się o przygodach Roszpunki i jej przyjaciół, którzy pragną odszukać czarnoksiężnika Variana, aby pomógł poznać im sekret powrotu dwudziestometrowych włosów Roszpunki. Czy im się to uda??? W drugiej części opowiadania  weźmiemy udział w królewskim Festiwalu Nauk, gdzie będziemy mogli podziwiać różne wynalazki. W książce Opowieści Roszpunki. Zanim żyli długo i zaplątani" początek jest podobny, do tego, który przeczytamy w poprzedniej publikacji. Dowiemy się ponownie, że Roszpunce odrosną włosy za sprawą magicznych kamieni wyrastających z ziemi. Będzie to miało miejsce w noc poprzedzającą koronację dziewczyny. 
Tymczasem Lady Krach planuje zemścić się  na królu i jego rodzinie. Swoje niecne plany chce zrealizować podczas koronacji księżniczki. Czy jej się to uda???
Książki wzbudzają wielkie zainteresowanie w związku z ciekawie przedstawionymi historiami, które sprawiają, że czyta się je jednym tchem...

Bardzo lubię wracać do historii własnego dzieciństwa, a dzięki takim publikacjom jest to możliwe ;)

A Wy nadal oddajecie się czytaniu???


Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz