Sposób na niebanalną imprezę - namioty imprezowe

Letni czas stwarza świetne warunki do przygotowania imprezy w troszkę innym klimacie niż standardowo. Ja osobiście byłam zachwycona ślubem we Włoszech, gdzie całe przyjęcie odbywało się na świeżym powietrzu z basenem w tle...
Byłam zauroczona nie tylko klimatem, jaki tam panował ale również oryginalnością i wyjątkowością tego wydarzenia. Już wtedy ogromnie przypadł mi do gustu pomysł dotyczący organizacji różnych okolicznościowych wydarzeń na świeżym powietrzu. W przypadku ślubu Państwo Młodzi byli również przygotowani na ewentualność związaną z brzydką pogodą - i tutaj na ratunek przychodzą namioty imprezowe, pod którymi można schronić się w sytuacji niesprzyjających warunków atmosferycznych nie martwiąc się, że dana impreza się nie uda. Moja obecna bratowa skorzystała z namiotów wystawowych, pod którymi ochronę miał również catering serwujący przepyszne dania.


Świetnym rozwiązaniem jest również wykorzystanie pawilonu ogrodowego podczas rodzinnych uroczystości, czy to imienin, urodzin, rocznic a nawet I Komunii. W tym przypadku wszystko mamy serwowane na zewnątrz, w obcowaniu z naturą ;) Pawilon nie tylko estetycznie się prezentuje w ogrodzie, ale również pełni funkcję praktyczną. Teraz każde przyjęcie może stać się wyjątkowe, a dodatkowo uwalnia nas później od czasu spędzonego na sprzątaniu ;)

A Wy co sądzicie o takim rozwiązaniu???

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

 1. Namioty imprezowe świetnie sprawdzają się własnie przy nie pogodzie :) coraz częściej je można spotkać w plenerze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie wybrałabym się na imprezę w takim namiocie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moi rodzice mieli wesele na świeżym powietrzu - namiot, wybudowany podest do tańca - film z wesela ukazuje, że dobrze się bawili :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie nasze klimaty. A jeśli chodzi o imprezę dla firm w Krakowie? Co polecacie? Ten kierunek - https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/ jest w porządku? Ewentualnie gdzie warto uderzyć, żeby było OK?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz