Sposób na niebanalną imprezę - namioty imprezowe

Letni czas stwarza świetne warunki do przygotowania imprezy w troszkę innym klimacie niż standardowo. Ja osobiście byłam zachwycona ślubem we Włoszech, gdzie całe przyjęcie odbywało się na świeżym powietrzu z basenem w tle...
Byłam zauroczona nie tylko klimatem, jaki tam panował ale również oryginalnością i wyjątkowością tego wydarzenia. Już wtedy ogromnie przypadł mi do gustu pomysł dotyczący organizacji różnych okolicznościowych wydarzeń na świeżym powietrzu. W przypadku ślubu Państwo Młodzi byli również przygotowani na ewentualność związaną z brzydką pogodą - i tutaj na ratunek przychodzą namioty imprezowe, pod którymi można schronić się w sytuacji niesprzyjających warunków atmosferycznych nie martwiąc się, że dana impreza się nie uda. Moja obecna bratowa skorzystała z namiotów wystawowych, pod którymi ochronę miał również catering serwujący przepyszne dania.


Świetnym rozwiązaniem jest również wykorzystanie pawilonu ogrodowego podczas rodzinnych uroczystości, czy to imienin, urodzin, rocznic a nawet I Komunii. W tym przypadku wszystko mamy serwowane na zewnątrz, w obcowaniu z naturą ;) Pawilon nie tylko estetycznie się prezentuje w ogrodzie, ale również pełni funkcję praktyczną. Teraz każde przyjęcie może stać się wyjątkowe, a dodatkowo uwalnia nas później od czasu spędzonego na sprzątaniu ;)

A Wy co sądzicie o takim rozwiązaniu???

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

 1. Namioty imprezowe świetnie sprawdzają się własnie przy nie pogodzie :) coraz częściej je można spotkać w plenerze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie wybrałabym się na imprezę w takim namiocie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Moi rodzice mieli wesele na świeżym powietrzu - namiot, wybudowany podest do tańca - film z wesela ukazuje, że dobrze się bawili :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie nasze klimaty. A jeśli chodzi o imprezę dla firm w Krakowie? Co polecacie? Ten kierunek - https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/ jest w porządku? Ewentualnie gdzie warto uderzyć, żeby było OK?

  OdpowiedzUsuń
 6. Organizacja wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak śluby, imprezy rodzinne, eventy firmowe, czy uroczystości komunijne może być nie tylko wyjątkowym doświadczeniem, ale również pewnego rodzaju wyzwaniem. To fajny pomysł, aby wykorzystać do tego takie namioty. Zapewnia to pewną elastyczność i zabezpieczenie przed niepewnymi warunkami pogodowymi, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza przy organizacji takich uroczystości na świeżym powietrzu! Świetna inspiracja.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz