Odkurzacz ręczny Hoffen z Biedronki

Kto śledzi mnie na Instagramie ten pewno już wie, że niebawem czeka nas ważna zmiana w naszym życiu dotycząca przeprowadzki. Dlatego też na blogu poszerzę pewne zagadnienia o wnętrza, produkty do mieszkania itp. Mam nadzieję, że te wpisy będą dla Was pewną inspiracją, a dla mnie osobistym pamiętnikiem ;)

Dzisiaj chciałabym powiedzieć Wam kilka słów na temat odkurzacza ręcznego z akumulatorem litowo - jonowym, który zakupiliśmy w Biedronce ok. 3 miesiące temu za ok. 70zł. 

Już od dawna przyglądałam się takim ręcznym pomocnikom domowym i gdy mąż zobaczył go w Biedronce postanowił kupić ;)


Sam odkurzacz jest lekki i poręczny. Po naładowaniu go wytrzymuje ok. 20 min ciągłej pracy. Jak możecie zauważyć w zestawie oprócz ładowarki mamy końcówkę szczelinową, dzięki której łatwiej dotrzemy do trudno dostępnych miejsc oraz końcówkę gumową do zbierania wody. Pojemnik mieści 500ml kurzu lub 160 ml wody. 


Odkurzacz w swoim przeznaczeniu spisuje się bardzo dobrze. Przez te kilka miesięcy często ratuje mnie w sytuacjach, gdy coś się wysypie na podłogę lub narożnik, a ja nie muszę od razu wyciągać dużego odkurzacza, rozkładać go i wpinać w gniazdko, tylko raz dwa mam możliwość wykorzystać do tego właśnie ten odkurzacz. Muszę Wam powiedzieć, że sprawdza się również w sytuacji odkurzenia paprochów w samochodzie. Wiadome jest, że jego moc nie jest wystarczająca, aby nim odkurzyć samochód, ale w sytuacji, gdy dziecko nakruszy nam na siedzeniu lub pod - radzi sobie ze zbieraniem okruchów całkiem nieźle. Kolejny plus za możliwość wciągania rozlanej wody. Tutaj też szybko i sprawnie działa, a ja nie muszę gonić w poszukiwaniu ścierki do wytarcia ;)

A dla tych, którzy poszukują dobrego odkurzacza samochodowego wraz z opiniami to zapraszam do zestawienia najlepszych odkurzaczy do samochodu.

Nie wiem jeszcze jaka będzie żywotność takiego sprzętu (choć muszę przyznać, że zakupiony blender też już 2 rok daje radę ;) ale jak na swoje przeznaczenie spisuje się bardzo dobrze!!!

A Wy korzystacie z takich urządzeń???

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

  1. Ja nie korzystam z takiego odkurzacza, po prostu nie mam takiej potrzeby. Ale uważam, że jest to świetne rozwiązanie, aby coś szybko sprzątnąć.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bardzo lubię tą markę i mam naprawdę sporo sprzętu właśnie zakupionych w Biedronce. Niektóre z nich Służą mi nawet już 5 lat ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz