Komiksy Lucky Luke "Daisy Town" i "Polowanie na duchy - Wydawnictwo Egmont


Komiksowe nowości Wydawnictwa Egmont przyciągają nas nie tylko do książki, ale również przed telewizory, gdzie za sprawą "Daisy Town"- pierwszego filmu o przygodach kowboja rozpoczęła się cała seria jego epizodów.
Komiks właściwie oparty jest na owym filmie, gdzie czytelnik jest świadkiem tworzenia się Daisy Town. Rozwój miasteczka niestety przyczynia się również do tego, że u jego bram pojawiają się również osadnicy spod ciemnej gwiazdy. Bracia Daltonowie uparcie sieją zamęt w miasteczku, jednakże szeryf w postaci Lucky Luka stoi im na przeszkodzie. Jak potoczą się ich perypetie???


"Polowanie na duchy"  można by rzec, że stanowi namiastkę horroru ;) Tym razem nasz dzielny kowboj staje na straży dyliżansu, próbując go ustrzec przed zniknięciem. 


Pełne trzymające w napięciu przygody, ciekawe zwroty akcji i dawka nieocenionego humoru znów sprawiły, że przepadliśmy z zachwytu również i do tych komiksów. Autor cały czas trzyma poziom tej kolekcji dodatkowo sprawiając, że czytelnik z niecierpliwością czeka na kolejne tomy.


A Wy jesteście miłośnikami komiksów???


Kasia

Komentarze