Nowości komiksowe Wydawnictwa Egmont - Lucky Luke

Dzisiaj nadszedł czas na poznanie kolejnych nowości książkowych Wydawnictwa Egmont, a będą nimi komiksy - najbardziej preferowany gatunek książek dla mojego dziecka ;)Zacznę od tego, że kolejne komiksowe nowości przedstawiają przygody i wyzwania dzielnego kowboja Lucky Luka i jego wiernego wierzchowca. Nie wiem co mają w sobie te komiksy, ale czeka się na nie z ogromną radością i zaciekawieniem.


"Lucky Luke. Klondike".

Tym razem Lucky Luke wyrusza na pomoc w poszukiwaniu kamerdynera, który w celu znalezienia złota udał się nad rzekę Klondike i zaginął tam bez wieści. W czasie tej długiej wędrówki w celu znalezienia kamerdynera, przeżywają oni przeróżne przygody. Jak powiedział mój syn, są one bardzo pokręcone ;) Na szczęście wierny towarzysz Lucky Luka - jego koń pomaga im w pokonaniu przełęczy, ale dalszych przygód i niespodziewanych sytuacji nie ma końca. 
Komiks naszpikowany jest sytuacjami akcji i zabawnych historii, który nie pozwoli czytelnikowi na chwilę nudy. 
Na ten komiks moje dziecko aż przebierało nogami. Tylko się pojawił u nas w domu, a już zaszył się z nim w swoim pokoju i  nie było go przez dłuższą chwilę...
Rodzeństwo Daltonów znów uciekają z więzienia, ale tym razem nawet sam Lucky Luke zaczyna tracić cierpliwość w tym temacie. Jednak tym razem sytuacja wygląda inaczej niż zazwyczaj. Nie tylko pozostają nieuchwytni, ale również ich działalność mocno się rozwija. Czy i tym razem uda się Lucky Lukowi ich złapać? Komiks czyta się bardzo lekko i z zaciekawieniem. Charakteru dodają mu ciekawe grafiki, które utrzymane są w tym samym charakterze od samego początku. 

Buziaki

Kasia

Komentarze

  1. Widzę, że krótkie te dymki, to dobrze bo szybko i lekko się czyta. Ja akurat nie przepadałam nigdy za komiksami, ale w Belgii są one bardzo popularne

    Miłego wieczoru i zapraszam :)
    zpolskidopolski.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz