Nowości do domu

Kochani,

Kolejny tydzień już mija i listopad powoli się kończy... Nie mam pojęcia jak ten czas szybko płynie. Już za chwilę rozpoczyna się grudzień, a wraz z nim przygotowania do Świąt! 

Ja już przebieram nogami, bo od 1 grudnia rozpoczynam otwieranie moich kalendarzy adwentowych, które będę pokazywać na moim Instagramie. Serdecznie Was tam zapraszam! 

Ale teraz nie o tym mowa... Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moje zamówienia i zakupy do domu. Będzie tym razem trochę oświetlenia, rzeczy do sprzątania, tekstyliów... Ale nie przedłużając zaczynamy!

Mop obrotowy Vileda służył mi już od kilku lat, dlatego nadeszła pora, aby wymienić go na nowy model ;)Kosz na zużyte pieluszki niemowlęce był kolejnym koniecznym zakupem. Wszystkie kosze na pampersy są w kosmicznych cenach. Mi udało się znaleźć świetny zamiennik w Carrefour nie za milion monet ;) Jestem z niego baaardzo zadowolona ;)
Potrzebowałam również lampki na toaletkę. Moją uwagę przykuła lampka led w kolorze czarnym.


Mój syn jest molem książkowym i uwielbia czytać sobie przed snem. U niego również była konieczność zakupu niedużej lampki, którą ma przy łóżku.

Dalej akcesoria do organizacji kabli...Na koniec nowe komplety pościeli...Prześcieradła i poszewki dekoracyjne ;)I jak Wam się podobają moje zakupy?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz