Opowieści z dreszczykiem - seria książeczek od Wydawnictwa HarperCollins Polska

 


"Opowieści z dreszczykiem", to nowości książkowe, których tytuł może przestraszyć małego czytelnika i pobudzić wyobraźnię nasuwając przypuszczenie, że w środku znajdziemy historie niczym prosto z horroru ;) Nic jednak bardziej mylnego. Przedstawione w książeczkach historie wcale nie są takie straszne, a wręcz przeciwnie, pozwalają dziecku oswoić strach. 

To jesteście gotowi zaglądnąć do ich środka?
"Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem". 

Książka zawiera 9 opowiadań, gdzie główną rolę odgrywa rezolutna Masza. W ciekawy i humorystyczny sposób przedstawia różne lęki, które na początku wydają się straszne, ale w rezultacie wcale takie nie są. Bohaterowie opowiadań okiełzują strach przed wodą, ciemnością czy też owadami. Dopełnieniem książeczki są piękne ilustracje, od których trudno oderwać wzrok. Każda historia posiada dobre zakończenie z wypływającym morałem, która pozwoli odczarować dziecięce strachy.

Druga pozycja - "Disney. Opowieści z dreszczykiem" zawiera 8 krótkich opowiadań, które możemy czytać dziecku na dobranoc. Bohaterami są znane i lubiane postacie z bajek Disneya. Czytając poszczególne historie mające ciekawie prowadzoną fabułę z częstymi zwrotami akcji pozwalające dziecku na przeżycie wspólnie z ulubionymi bohaterami niesamowitych przygód okraszonych napięciem i oczywiście szczęśliwym zakończeniem.

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie fantastyczna, świecąca w ciemności okładka, która na pewno zainteresuje każde dziecko. 


Lubicie takie książki dla dzieci?


Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz