Basia i Misiek Zdzisiek. Gdzie jest Małpka? Wodne czary-mary - Wydawnictwo Harper Kids

 Wodne czary - mary to książka uwielbiana przez najmłodszego członka naszej rodziny. Nic też dziwnego, że widząc najnowsze wydanie z tej serii od kilku dni nasze dziecko tylko korzysta z dobrodziejstw tej książeczki.
 Jest
to bezpieczna, kartonowa książeczka z zaokrąglonymi rogami. Jej format pozwala zabrać ją ze sobą w każde miejsce - począwszy od podróży samochodem, aż po piknik w parku. Aby zobaczyć postacie i przedmioty ukryte w tej książeczce, wystarczy zamalować białe pola na każdej stronie zwykłą wodą. Malowanie ułatwi dołączony do książki flamaster, który można napełniać wodą bez końca!  Co ciekawe papier nie przemięka, a tusz użyty w książeczkach nie rozpuszcza się i nie  plami. Ale to nie koniec niespodzianek! Książeczki można kolorować w nieskończoność, bo po upływie kilku chwil pokolorowane elementy znów bledną i pozwalają na nowo je odkrywać.

Kolorowanie czystą wodą wymyślił ktoś, kto zdawał sobie sprawę z tego, jak nie raz małe, artystyczne rączki mogą narobić bałaganu. Teraz kolorowanie nie pozostawia po sobie bałaganu, a same książki odporne są na najróżniejsze dziecięce eksperymenty. 

Książka Basia i Misiek Zdzisiek. Gdzie jest Małpka? 

opowiada o tym, jak Basia, Misiek Zdzisiek oraz Krokodyl Lolo szukają Małpki. Czy Małpka schowała się wśród bałaganu w pokoju Basi? A może jest w korytarzu lub w salonie? Ciekawe, co kryją kuchnia i łazienka... Basia, Misiek Zdzisiek i Lolo przemierzają mieszkanie i znajdują różne ciekawe rzeczy: bałagan, ukryte skarpety, zapaszki w koszu na brudy... Ale czy znajdą też Małpkę? 

Koniecznie musicie się o tym przekonać  ;) 

 

Kasia 

[post sponsorowany]

Komentarze