Czytaj i baw się - Dzień na farmie i Piracka przygoda - Wydawnictwo Harper Kids

 Czy jesteście gotowi na kolejne nowości naszej ulubionej serii Akademia Mądrego Dziecka? 

Po raz kolejny zachwyciły nas nowości Wydawnictwa Harper Kids  w postaci filcowo - kartonowych książeczek, po które małe rączki dziecka sięgają bardzo chętnie ;)


Piracka przygoda. Czytaj o baw się.

Książeczka opowiada o szukaniu skarbów przez piratów. Płyniemy po morzu razem ze statkiem, który dołączony jest do książeczki na tasiemce. Statek musimy wyciągnąć z okładki  i postawić w odpowiednich nacięciach na środku pierwszej strony. Dzięki wycięciu w stronach statek płynie z nami przez kolejne strony książeczki. Razem z nim płyniemy przez morze, poznajmy morskie zwierzęta oraz szukamy zaginionego skarbu. Czy znajdziemy go razem z piratami?  Na każdej stronie mały czytelnik ma  krótkie pytanie wymagające pokazania lub policzenia. Książeczka zachęca do wspólnej zabawy, a duże, lekkie strony są idealne dla małych rączek do oglądania i przekładania.

 Dzień na farmie. Czytaj i baw się.

Książeczka opowiada o tym co dzieje się na farmie. Zwiedzamy ją razem z traktorkiem, który dołączony jest do książeczki na tasiemce. Razem z nim szukamy krówek wśród słoneczników, patrzymy kto wyjada rolnikowi marchewki w polu oraz poznajemy zwierzątka żyjące na wsi. 

Bardzo ciekawe i oryginalne rozwiązanie zastosowane w tych książeczkach sprawiło, że moja córka nie zaśnie bez odkrycia zawartości tych książek oraz rozpoczyna dzień również od ich przeczytania ;)

A Wy co sądzicie o takim pomysłowym rozwiązaniu w nowej serii Akademii Mądrego Dziecka?

Kasia

[post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz