Gwiezdny żel do mycia ciała z drobinkami - Stars From The Stars

 Należę do tych osób, które uwielbiają długie, wieczorne kąpiele, zwłaszcza o tej porze roku. Ciepła kąpiel odpręża moje ciało po całym dniu i stanowczo poprawia moje samopoczucie. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o produkcie do kąpieli prosto z gwiazd, który znalazłam w ostatniej edycji pudełeczka Pure Beauty - Cotton Clouds.


 
Marka Stars From The Stars bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Do tej pory miałam możliwość poznać kilka ich produktów i jeszcze na żadnym się nie zawiodłam. Tym bardziej z ogromną radością zabrałam do łazienki gwiezdny żel, który już na pierwszy rzut oka wyróżnia się spośród kosmetyków z tej kategorii. Żel zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 400  ml i z wygodnym aplikatorem w formie pompki. Przez transparentną butelkę możemy podziwiać połyskujący pył zatopiony w żelu, który pięknie się  iskrzy zachęcając do jego użycia.

Żel o stosunkowo gęstej konsystencji z zatopionymi drobinkami brokatu ma przyjemny dla zmysłów odprężający orientalno - kwiatowy zapach. Do tego bardzo dobrze się pieni, w sposób subtelny, ale dokładny oczyszcza naszą skórę, a drobinki brokatu możemy podziwiać w trakcie użytkowania, gdyż podczas spłukiwania spływają razem z wodą. Po jego użyciu skóra jest miękka, wygładzona, uspokojona i przygotowana na kolejne kroki pielęgnacyjne.


 


Ten kosmetyk uważam za bardzo udany, a kąpiel w jego towarzystwie to czysta przyjemność dla ciała i zmysłów. Nie wiem, czy mogłabym jeszcze czegoś więcej oczekiwać od takiego produktu, bo ten spełnia moje oczekiwania w 100%.

A Wy jakie macie spostrzeżenia na jego temat?

Kasia

[post sponsorowany]

Komentarze