Płyn micelarny do demakijażu - siła tkwi w Bishojo

Witajcie ;)

Wczoraj pisałam Wam o jednym produkcie marki BISHOJO, a była nim oliwka do demakijażu. Oliwka stanowiła pierwszy etap procesu demakijażu... Dziś nadszedł czas, abym zaprezentowała Wam kolejnego bohatera, który sprawia, że moja cera jest idealnie oczyszczona a przy tym wygląda rewelacyjnie, a jest nim płyn micelarny do demakijażu. Płynu micelarnego używam jaki drugi etap demakijażu... Po rozpuszczeniu makijażu przez oliwkę zabieram się za przemycie mojej twarzy płatkiem kosmetycznym nasączonym delikatnie pachnącym produktem o lekkim żółtawym zabarwieniu. Jego zapach jest wyczuwalny podczas użytkowania... Lekko kwiatowy i pełen świeżości aromat piętnuje uczucie relaksu podczas demakijażu... Nie jest to zapach ani chemiczny ani nachalny... Podczas użytkowania tego produktu muszę śmiało stwierdzić, że w sposób bardzo skuteczny i dokładny usuwa resztki makijażu, sebum i innych zanieczyszczeń. Naprawdę czuć to na skórze twarzy. Chcąc sprawdzić jego skuteczność,  zwilżając kolejny płatek kosmetyczny w wodzie muszę stwierdzić, że był on czysty, co daje potwierdzenie skuteczności tego kosmetyku. Receptura zawiera Kwas Hialuronowy, który intensywnie nawilża oraz Ekstrakt z Perełkowca Japońskiego, który wzmacnia naczynka krwionośne.

Podczas aplikacji nie pozostawia filmu na skórze, a przy tym nie wysusza skóry, tylko przygotowuje ją do kolejnego etapu pielęgnacyjnego, którym jest nawilżenie...Znacie kosmetyki tej marki??? Ja po prostu przepadłam od pierwszego użycia, a ich cena opiewająca w granicach ok. 20zł jest rewelacyjna w stosunku do ich jakości ;) 

Produkty marki Bishojo to świetny duet do demakijażu, który wzajemnie się uzupełnia i pozostawia gwarancję pięknej, zadbanej i czystej skóry. 

Udanego dnia!!!

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz