Relacja z Krakowskiego Spotkania Blogerek

Witajcie Kochani,

Wczoraj 26 lutego w krakowskiej Helladzie przy ul. Królewskiej 55 w Krakowie odbyło się Spotkanie Blogerek, które wspólnie z Mariolką z bloga Kobiecy Blog by Mariola Wilk zorganizowałyśmy. Można rzec, że powoli staje się ono tradycją, gdyż co roku organizujemy takie Wydarzenie stęsknione i spragnione kontaktu z osobami, które dzielą taką samą pasję jak my...
W spotkaniu wzięło udział 8 blogerek:oraz Mariola - http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com/
i ja - http://luksuszagrosze.blogspot.com/

Przez kilka godzin rozmawiałyśmy nie tylko o kosmetykach, ale również o innych, codziennych i życiowych sprawach... Mogę śmiało powiedzieć, że takie spotkania łączą i zbliżają ludzi do siebie, które w codziennym życiu jest możliwe tylko przez ekran monitora... W taki też sposób rodzą się nowe przyjaźnie... Sama tego doświadczyłam ;) I jest to wspaniałe!!!


Spotkanie urozmaiciła nam  wizyta wspaniałych gości, którzy przybliżyli nam historię oraz przeprowadzili warsztaty z działu beauty. 

Pierwszą osobą była pani Agata z firmy Oriflame, która nie tylko opowiedziała nam o prawidłowych sposobach pielęgnacji skóry, ale również przedstawiła  szeroki wachlarz nowości kosmetycznych tej firmy, która na polskim rynku istnieje już podajże 26 lat i wciąż pozytywnie zaskakuje. 


Kolejnym gościem była Pani z firmy Joico  - ekskluzywnej marki profesjonalnych kosmetyków do włosów. Po ciekawym wykładzie miałyśmy również możliwość przekonać się na własnych włosach o działaniu prostownicy keratynowej Joico Styler. Jest to  pierwsza prostownica, która odbudowuje i chroni włosy podczas stylizacji, zachowując ich lśniący i zdrowy wygląd. 
Podczas spotkania odwiedziła nas również Zuza z firmy Elfa Pharm, która z pasji do kosmetyków sama również jest blogerką - http://www.pielegnacja25plus.pl/

Mogłabym ją słuchać godzinami, jej ciekawa osobowość, pozytywne nastawienie i ciągły uśmiech na twarzy sprawia, że bycie w jej towarzystwie to sam luksus ;)

Ja ze swojej strony bardzo serdecznie dziękuję za te wspólne kilka godzin każdej dziewczynie z osobna - takie spotkania dodają powera do dalszego działania ;) Wspaniałym przedstawicielom firm, które zaszczyciły nas swoją obecnością i przybliżyły tajniki jakże szerokiego świata piękna oraz partnerom naszego wydarzenia, bo dzięki nim mamy możliwość doświadczenia na własnej skórze dobrodziejstw kosmetyków...


Kasia

Komentarze

 1. Takie spotkania są świetne, poznanie kogoś osobiście kiedy to tylko widziało się na blogu. Super spędzony czas!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dziękuję za możliwość pojawienia się na spotkaniu - fajnie było Was wszystkie poznać, oby więcej takich okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo udane spotkanie, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to była bardzo sympatyczna niedziela :) dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz