Atlas Świata My Little Pony oraz - Wydawnictwo Egmont

Kochani,

Przygody z My Little Pony trwają nadal ;) Dziś chciałabym pokazać Wam kolejne dwie pozycje, które wzbudzą zachwyt na niejednej twarzy młodego czytelnika, zwłaszcza tego, który uwielbia tematykę kucyków ;)Atlas świata My Little Pony to jedna z piękniejszych pozycji jaką miałam w rękach ostatnimi czasy... W tej pięknie wydanej książce o gigantycznych rozmiarach i grubości, bo aż 96 stron skrywa się cały świat My Little Pony. Po świecie kucyków oprowadza nas Spike, którego figurka została dołączona do książki. Szeroka gama kolorystyczna ilustracji, aż wzbudza zachwyt, a i treści zawarte w książce jest całkiem sporo. Książka przykuwa uwagę również zawartymi w niej ciekawostkami ze świata kucyków i mnóstwem informacji na ich temat. 

Po jej przeczytaniu ilość zdobytych informacji na temat My Little Pony może okazać się tak ogromny, iż każdy czytelnik zaciekawiony tą tematyką stanie się mistrzem!!! Książka pełna inspiracji pozwala poznać świat kucyków i przenieść się w  wyobraźni do ich tajemniczej krainy ;)

Drugą pozycją jest My Little Pony. The movie. Szukaj i znajdź.Ta książka różni się od wcześniejszej swoim przeznaczeniem. Jej zadaniem jest rozbudzić w dzieciach ciekawość, spostrzegawczość i skupienie. Na poszczególnych stronach książki młodzi czytelnicy muszą wykazać się bystrym okiem i rozwiązać znajdujące się tam zagadki ;)

Czyż całość nie prezentuje się bajecznie i kolorowo?


Kasia

Komentarze

  1. Rzeczywiście przepięknie wydane - ilustracje i tekst przypadłyby do gustu mojej najmłodszej córeczce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pamiętam jak się bawiłam kucykami Pony, piękne czasy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Za moich czasów w dzieciństwie nie było przygód z My Little Pony :) Fajnie, że teraz są takie wydania dla najmłodszych :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz