My Little Pony The Movie. Kocham ten film oraz My Little Pony The Movie. Biblioteka filmowa - Wydawnictwa Egmont

Najnowszy kucykowy film ma swoje odzwierciedlenie w książce Wydawnictwa Egmont My Little Pony The Movie. Kocham ten film.
Książka świetnie odzwierciedla ekranizację filmu. Tym razem kucyki przygotowują się do Festiwalu Przyjaźni. Festiwal to idealne miejsce, aby zobaczyć wszystkie cztery księżniczki razem, dlatego też każdy czeka na ten dzień z ogromną niecierpliwością. Niestety nie wszystko idzie tak, jak było ustalone... 

Jak zakończy się ta historia? Na poszczególnych stronach tej pięknie wydanej książki rozgrywają się niesamowite przygody My Little Pony. Piękne i wielobarwne ilustracje przenoszą czytelnika w bajeczny świat kucyków, a duża i czytelna czcionka zachęca do czytania nawet młodszych ulubieńców tej historii. 

Drugą pozycją jest  My Little Pony The Movie. Biblioteka filmowa.Historia książki jest powieleniem wcześniej opisanej pozycji. Jednakże tutaj na łamach poszczególnych stronic pojawia się ogrom tekstu opisującej wydarzenia podczas Festiwalu Przyjaźni. Książeczkę czyta się z ogromną przyjemnością, może dlatego, że tutaj jest najbardziej rozbudowana? 
Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

  1. Ta pierwsza ma śliczne ilustracje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne książeczki! Świetna czcionka, teraz szczególnie zwracam na nią uwagę, bo najmłodsza córeczka doskonali samodzielne czytanie i wiem, że woli te większe literki :) Starszym dzieciom już wszystko jedno :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz