DIY. Żyj pięknie - Wydawnictwo Egmont

W Nowym Roku mam pewne postanowienia i pełna energii wkraczam w ten 2018 rok - pełna mobilizacji i twórczego podejścia do życia. Jednym z nich jest rozwój swojej kreatywności, a jej pomysłodawcą jest książka DIY. Żyj pięknie - Wydawnictwa Egmont.


Książka wprowadza czytelnika w świat dekoracji, ozdób i pomysłów jak "zrobić coś z niczego" i to w szerokim zakresie. 

Książka podzielona jest na kilka działów, w których znajdziemy propozycje do zrobienia w domowym zaciszu i z ogólnie dostępnych dla każdego materiałów ;)

 Drobne podarunki dla każdego, Domowe zacisze, Dzieci, Moda i przeróbki, Uroda, Wyjątkowe okazje i święta, Impreza... To wszystko znajdziemy w tej bogatej książce  ;)Każda z proponowanych prac jest szczegółowo opisana, podzielona na etapy, z których zarówno w formie opisowej jak i przy pomocy zdjęć dowiemy się jak należy wykonać daną rzecz krok po kroku. Dodatkowo we wstępie przekazywane są nam pewne porady i wskazówki co do ich wykonania oraz lista potrzebnych do wykonania rzeczy. Przekazywane Czytelnikowi pomysły są zaprezentowane w bardzo przystępnej i interesującej formie, które dodatkowo zachęcają nas do spróbowania swoich sił w zakresie tworzenia czegoś nowego i wyjątkowego...
Jestem zachwycona jakością wykonania tej książki oraz ich profesjonalnych zdjęć, które po prosu są piękne! 

Książka DIY. Żyj pięknie! To skarbnica pomysłów, która każdej kobiecie sprawi mnóstwo radości i pozwoli rozwinąć artystyczną duszę.

A co Wy sądzicie o takich książkach? Korzystacie z takich inspiracji?

Wspaniałości w Nowym Roku!!!

Kasia

Komentarze

 1. Genialna ta książka:) Dużo dobrego Katarzyno w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. książka wydaje się ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię takie ksiązki, świetna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, kreatywna propozycja :) Ale ja mam lewe ręce więc raczej nie dla mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała KSIĄŻKA - ja również chcę JĄ mieć! Koniecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś idealnego dla mnie i bardzo lubię takie kreatywne książki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. O! Nie słyszałam o takiej książce, ale widzę, że wygląda fantastycznie i jest w niej wiele ciekawych pomysłów :) Szkoda, że nie zawsze mam czas i chęci na robienie DIY :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaką wełnę polecacie? Jestem bardzo ciekawa, ponieważ widziałam ostatnio taką włóczkę i nie wiem, czy jest ona odpowiednia do ubrań czy tylko do jakiś innych produktów. Muszę sobie o tym przeczytać, ponieważ jeszcze nie miałam okazji mieć do czynienia z taką włóczką albo po prostu nie zwróciłam jeszcze uwagi. Ostatnio wiele rzeczy tworzę sama np. na drutach, bo mam bardzo dużo czasu. Koniecznie zerknijcie sobie na kontakt do sklepu online welnabawelna.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz