DIY. Żyj pięknie - Wydawnictwo Egmont

W Nowym Roku mam pewne postanowienia i pełna energii wkraczam w ten 2018 rok - pełna mobilizacji i twórczego podejścia do życia. Jednym z nich jest rozwój swojej kreatywności, a jej pomysłodawcą jest książka DIY. Żyj pięknie - Wydawnictwa Egmont.


Książka wprowadza czytelnika w świat dekoracji, ozdób i pomysłów jak "zrobić coś z niczego" i to w szerokim zakresie. 

Książka podzielona jest na kilka działów, w których znajdziemy propozycje do zrobienia w domowym zaciszu i z ogólnie dostępnych dla każdego materiałów ;)

 Drobne podarunki dla każdego, Domowe zacisze, Dzieci, Moda i przeróbki, Uroda, Wyjątkowe okazje i święta, Impreza... To wszystko znajdziemy w tej bogatej książce  ;)Każda z proponowanych prac jest szczegółowo opisana, podzielona na etapy, z których zarówno w formie opisowej jak i przy pomocy zdjęć dowiemy się jak należy wykonać daną rzecz krok po kroku. Dodatkowo we wstępie przekazywane są nam pewne porady i wskazówki co do ich wykonania oraz lista potrzebnych do wykonania rzeczy. Przekazywane Czytelnikowi pomysły są zaprezentowane w bardzo przystępnej i interesującej formie, które dodatkowo zachęcają nas do spróbowania swoich sił w zakresie tworzenia czegoś nowego i wyjątkowego...
Jestem zachwycona jakością wykonania tej książki oraz ich profesjonalnych zdjęć, które po prosu są piękne! 

Książka DIY. Żyj pięknie! To skarbnica pomysłów, która każdej kobiecie sprawi mnóstwo radości i pozwoli rozwinąć artystyczną duszę.

A co Wy sądzicie o takich książkach? Korzystacie z takich inspiracji?

Wspaniałości w Nowym Roku!!!

Kasia

Komentarze

 1. Genialna ta książka:) Dużo dobrego Katarzyno w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 2. książka wydaje się ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię takie ksiązki, świetna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, kreatywna propozycja :) Ale ja mam lewe ręce więc raczej nie dla mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała KSIĄŻKA - ja również chcę JĄ mieć! Koniecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś idealnego dla mnie i bardzo lubię takie kreatywne książki:)

  OdpowiedzUsuń
 7. O! Nie słyszałam o takiej książce, ale widzę, że wygląda fantastycznie i jest w niej wiele ciekawych pomysłów :) Szkoda, że nie zawsze mam czas i chęci na robienie DIY :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza