Megasztuczki dla małych magików - Wydawnictwo Egmont

Ilekroć widziałam iluzjonistę zastanawiałam się "jak się to robi?" Będąc dzieckiem sami uczyliśmy się banalnych "sztuczek", na które później nabierało się kolegów z klasy... Tym razem Wydawnictwo Egmont idzie naprzeciw młodym magikom pokazując im krok po kroku wykonanie 25 sztuczek... A wszystko to zawarte jest w książce "Megasztuczki dla magików".


Na łamach tej książki będziecie mogli tworzyć niewidzialne węzły, spowodować poruszanie się klucza, czy sprawić aby w pustym pudelku pojawiła się osoba...


Do ich wykonania oczywiście niezbędne są odpowiednie rekwizyty, a następnie krok po kroku, korzystając z instrukcji uczymy się jak należy je wykonywać. 
Poza trikami, które dodatkowo zaprezentowane są przy użyciu rysunków, autor zapoznaje młodych iluzjonistów ze swoimi sztuczkami i objaśnia na czym one polegają. 

W tym miejscu dowiemy się m.in. jak radzić sobie z tremą, cz co zrobić, jak publicznie nam coś nie wyjdzie...Jestem przekonana, że ta książka zainteresuje każdą osobę, która weźmie ją do ręki i pozwoli cieszyć się z wykonywanych sztuczek ;)


Komentarze

  1. Fajny prezent dla dzieci, na pewno miałyby mnóstwo radości z nauki sztuczek!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz