Nowe przygody Hani Humorek, czyli Hania Humorek przepowiada przyszłość oraz Doktor - Wydawnictwo HarperKids

 Seria książek Hani Humorek znają już chyba wszystkie dzieci. Przygody tej rezolutnej dziewczynki, która jak wszystkie dzieci czasami ma swoje humorki, ale w głębi serca jest bardzo wrażliwą dziewczynką, która też potrafi przyznać się do błędu i zawsze służy pomocą swoim przyjaciołom.


Hania Humorek przepowiada przyszłość

Hania Humorek ma humorki na każdą okazję, a teraz udowodni to jej czarodziejski pierścień! Pierścień Hani ma niezwykłą moc, dzięki której Hania może przepowiadać przyszłość, a jej przepowiednie są tak zadziwiające, że wszyscy zaczynają wierzyć, że Hania jest prawdziwą wróżką. To dzięki jej czarom odnajdzie się maskotka Klubu Siusiającej Ropuchy. Hania dostanie upragnioną naklejkę z trójkolorową flagą za dyktando napisane na szóstkę z plusem, a jej nauczyciel sprawi sobie nowe okulary, bo się zakocha. 

Najnowsze przygody Hani Humorek wprowadzają w świat emocji i wartości. Uczy czym jest przyjaźń, współpraca i  rodzina. Poznaje ciało człowieka, świat i zwierzęta oraz dowiaduje się jak może chronić swoje środowisko. 

Tym razem Hania Humorek bardzo nie chce pójść do szkoły. Postanawia więc udawać przed mamą, że jest chora na świnkę. Jednak sprytna mama wszystkiego się domyśla i dziewczynka musi iść na lekcje. W szkole okazuje się, że Hania Humorek zostaje panią doktor… Spełnia więc swoje marzenie! Przygląda się szkieletowi człowieka, ogląda jego ciało i dowiaduje się na przykład tego, czym są geny.

Książka przybliża młodemu czytelnikowi najważniejsze informacje o ludzkim ciele, chorobach, leczeniu itp. Jest to piąta bardzo udana pozycja, którą warto przeczytać swoim dzieciom.
A Wy co sądzicie o humorkach Hani Humorek?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz