Znane i uwielbiane, teraz w wersji komiksu, czyli Król Lew i 101 Dalmatyńczyków - Wydawnictwo Egmont

Film Król Lew i 101 Dalmatyńczyków zna każdy. Te dwie piękne historie, które nawet po latach ogląda się z zapartym tchem doczekały się komiksowej adaptacji. 


Piękne i klasyczne dwie bajki Disneya ponownie chwytają za serce podczas ich czytania, mimo tego, że ich fabułę zna się doskonale. Cudowne grafiki komiksów sprawiają, że czujemy się jakbyśmy oglądali klatka po klatce te dwie cudowne ekranizacje.

Król Lew

Historię  młodego lwa Simby zna każdy.  Nie może się on doczekać, kiedy zostanie królem Lwiej Ziemi. Jednak knowania jego przepełnionego zazdrością stryja Skazy zmuszają bohatera do ucieczki. 

W dżungli Simba zapomina o ciążących na nim obowiązkach i zaczyna wieść beztroskie życie – do czasu, gdy na swojej drodze spotyka starego znajomego, który przypomina mu o naukach ojca. Simba wraca w rodzinne strony, aby odzyskać należne mu miejsce w wielkim Kręgu Życia… 

Komiks o młodym lwie to wzruszająca opowieść o dorastaniu, uświadamianiu sobie, co jest w życiu najważniejsze, i walce o sprawiedliwość.


Dalmatyńczyki Pongo i Czika to szczęśliwi rodzice piętnaściorga szczeniaków. 
Sielankowe rodzinne życie bohaterów zostaje przerwane, gdy ktoś uprowadza ich potomstwo! Porwane maluchy, wraz z osiemdziesięcioma czterema innymi szczeniakami, trafiają do zamku diabolicznej Cruelli De Mon. Na szczęście, dzięki unikalnej metodzie psiej komunikacji zwanej „szczekaniem o zmierzchu”, zrozpaczonym rodzicom udaje się ustalić miejsce przetrzymywania dzieci. Pongo i Czika wyruszają w pełną zwrotów akcji i niebezpieczeństw misję ratunkową.
A Wy pamiętacie te kultowe bajki?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz