Urodziny i Pory roku, czyli nowości książkowe z serii Akademia Mądrego Dziecka - Wydawnictwo Harper Kids

 W miesiącu maju Wydawnictwo Harper Kids uraczyło swoich najmłodszych czytelników ciekawymi książeczkami z serii Akademia Mądrego Dziecka. Te pięknie wydane pozycje, o grubych, kartonowych stronach i interaktywnych grafikach skupiają uwagę dziecka i przybliżają im tematy otaczającego świata.

Urodziny. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze słowa.

Mając w domu maluszka, który już niedługo będzie obchodzić swoje urodzinki, ta książeczka to strzał w dziesiątkę. Każda strona przeprowadza dziecko przez najważniejsze zagadnienia związane z obchodzeniem tego wyjątkowego dnia, a ruchome elementy dodatkowo wspierają rozwój dziecka, pozwalając poznać ciągi przyczynowo - skutkowe i poszerzyć ogólną wiedzę dziecka. Uwielbiamy tę pozycję i towarzyszy nam ona każdego dnia, zwłaszcza strona ze zdmuchiwaniem świeczek na torcie, która uczy mojego niemowlaka, jak należy to robić ;)
Pory roku. Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze słowa.

Nowa pozycja, która pozawala na odkrywanie świata przyrody. Prezentuje ona następstwa kolejnych pór roku. Dodatkowo umieszczone ruchome elementy pozwalają dziecku rozwijać logiczne myślenie i poznawanie kluczowych wiadomości o otaczającym świecie. Strony wykonane z twardej tektury oporne są na zagniecenia przez małe rączki, a wyraźne i kolorowe ilustracje pozwalają na uważne przyglądanie się im i zapamiętywanie istotnych wiadomości.

Czy można znaleźć piękniejsze książeczki dla najmłodszych czytelników?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz