A na dobranoc... - Bajki 5 minut przed snem - Wydawnictwo Egmont

Czy Wy też tak macie, że na wieczór wasze dziecko buszuje pomiędzy półkami książek, aby wybrać tę, którą chce przeczytać przed snem??? Nasz syn to istny pochłaniacz książek. Ze swojej biblioteczki każdą czytał już kilka razy, więc wyobraźcie sobie jego zadowolenie, gdy wśród znanych już mu książek odkrył 3 całkiem świeże egzemplarze ;) A są nimi książki z nowej serii Wydawnictwa Egmont - Bajki 5 minut przed snem.W każdej książce znajduje się zbiór opowiadań powstałych w oparciu o filmy animowane. Jest to świetna alternatywa dla zamiany siedzenia przed monitorem do czytania książek. 

Pierwszą z nich jest "Masza i Niedźwiedź" .


Maszę i Niedźwiedzia ubóstwiamy już od kilku lat i śmiało mogę stwierdzić, że nie przeoczyliśmy żadnego odcinka. Nawet my - rodzice czekamy na każdy nowy odcinek i cieszymy się jak małe dzieci z perypetii psotnej Maszy i cierpliwego Niedźwiedzia. W książce znajdziemy 7 zabawnych opowieści - idealnie na 7 dni ;) Każdego dnia rozbawieni do łez i w świetnym nastroju mogliśmy z uśmiechem na ustach mówić do siebie... Dobranoc ;)

Drugą pozycją jest "Bob Budowniczy" .

Jestem przekonana, że każdy zna pracowitego Boba Budowniczego i jego niezawodnych pomocników. Nasz syn będąc młodszy przepadał za wszystkimi maszynami budowlanymi zainspirowanymi tą bajką. Teraz poszczególne zmagania Boba możemy przeczytać w książce ciesząc oko pięknymi ilustracjami i świetnym tekstem wprost z ekranu telewizora ;)

Ostatnią książką z tej serii jest "Spider - Man".
 12 opowiadań o człowieku - pająku pozwala przenieść nas w świat super bohatera i jego przygód. W tym zestawie spotkamy również innych znanych bohaterów - Iron Mana, Kapitana Amerykę czy Hulka. Grafiki wprost zachwycają, a pełne emocji wydarzenia jeszcze długo nie pozwoliły zasnąć ;)

A Wy co sądzicie o tych książkach???

Kasia

Komentarze

  1. Masza i niedźwiedź na topie teraz są :)

    OdpowiedzUsuń
  2. chętnie odkupię Spidermana, kontakt: maja-mag@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy jest możliwość odkupienia spider mana?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz