Jak ułożyć kostkę Rubika? - Wydawnictwo Egmont

Kostką Rubika fascynowałam się od dzieciństwa. Niestety, muszę ze skruchą stwierdzić, że nie udało mi się jej ułożyć ani jeden raz... W przeciwieństwie do mojej męskiej części rodziny. Mój mąż układa kostkę w 2 minuty, a syn dziedzicząc geny po tacie, również stosunkowo szybko zakodował kolejne etapy jej układania... Na szczęście Wydawnictwo Egmont pomyślało o takich osobnikach jak ja i w nowościach pojawiła się książka "Jak ułożyć kostkę Rubika", która krok po kroku przeprowadza nas przez kolejne etapy jej układania.
Książka to nie tylko poradnik dotyczący algorytmów niezbędnych do ułożenia kostki, ale również jej historia, która do dnia dzisiejszego trwa...
Jak możecie sami zobaczyć, w bardzo przejrzysty i logiczny sposób zaprezentowane są poszczególne etapy jej układania, dodatkowo wzmocnione ilustracjami, które nie pozwolą pogubić nam się w tej zabawie. Dla mnie świetny instruktaż do poznania zasad rządzących się układaniem kostki. W tym czasie wakacyjnym może i ja nauczę się ją układać???

A Wy układacie kostkę Rubika?

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz