Wakacyjny niezbędnik dla dziecka - wszystko w jednym miejscu

Gdy nadchodzi czas upragnionych wakacji zaczynamy powoli kompletować całą wyprawkę wyjazdową dla nas i naszych pociech. I w tym miejscu zaczynamy się zastanawiać, co należy bezwzględnie ze sobą zabrać??? Ten temat głównie nurtuje mamy, które oczywiście na pierwszym miejscu myślą o swoich małych i większych dzieciach. 

Dlatego też mój "wakacyjny niezbędnik" zawiera kilka kluczowych pozycji - wszystko musi być użyteczne i wygodne:


- ochrona przed słońcem - to pierwszy punkt, który musi być kategorycznie spełniony. Oprócz odpowiednich kosmetyków z filtrem w naszej walizce muszą znaleźć się nakrycia głowy, czy to lekkie czapki z daszkiem, czy kapelusze - bez nich ani rusz!- ochrona przed zimnem - koc - to kolejny produkt must have. Zawsze mam go pod ręką... Gdy dziecko zaśnie w samochodzie, pociągu czy samolocie otulam je kocem. W chłodne wieczory w domu podczas oglądania bajek, czy też czas spędzony na zewnątrz podczas rodzinnego grillowania - ten produkt zawsze nam towarzyszy i nie raz ratował nas przed zimnem ;)

- wygodne ubrania - bez tego na wakacje z dziećmi ani rusz!!! Wygodne spodenki, bluza i spodnie, które nie utrudniają dzieciom ruchów i pozwalają im na różne kombinacje ;) To podstawa dobrego wypoczynku ;)


- książeczki - to kolejny element, który musi się znaleźć w wakacyjnym bagażu. Nie tylko pozwala szybciej wyciszyć na wieczór dzieci, ale również stanowi świetny relaksacyjny przerywnik w ciągu dnia.


- a najmłodszym genialny szumiś pozwoli zapewnić spokojny sen. Dodatkowo miś uszyty jest z miękkiego materiału pozwalając naszemu maluszkowi przytulać się do niego o każdej porze dnia i nocy.


A Wy co zabieracie ze sobą na wakacje z dziećmi???

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

  1. Pierwsze wyjazdy dopiero przede mną ale zgodzę się, że wszystkie wyżej wymienione artykułu są na wyjazdach potrzebne, mądrze napisane. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyjazd na wakacje? No to koniecznie musicie zerknąć sobie na stronę https://wyspy-kanaryjskie.pl/ i nie możecie przejść obok niej obojętnie. Wybór odpowiednich wakacje oferuje bardzo fajne możliwości, jeśli chodzi o spędzanie czasu. Turystyka w dzisiejszych czasach jest bardzo rozwinięta, dlatego należy z niej korzystać. Na wakacje z dzieckiem zawsze można znaleźć jakieś fajne pomysły, sposoby oraz atrakcje, która na pewno zapewnią Wam najlepsze spędzenie czasu. Dzięki pomocy takich stron urlop będzie w 100% dobrze wykorzystany. Śmiało korzystajcie!

    OdpowiedzUsuń
  3. Na jakiś urlop to polecam https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/noclegi-z-wyzywieniem - nocleg z wyżywieniem w Karpaczu. W zasadzie wszystko macie w jednym miejscu. Powinno być mega!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz