Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables

Każda gospodyni domu cieszy się jak małe dziecko, gdy jakaś nowość, jakieś udoskonalenie czynności domowych jest możliwe i lepsze. 

I ze mną jest tak samo ;) Uwielbiam wszystkie gadżety ułatwiające ogarnianie codziennych obowiązków domowych i które sprawiają, że życie staje się łatwiejsze ;)


Tym razem postanowiłam udoskonalić i przedłużyć aż do 12 tygodni świeżość i zapach ubrań poprzez wykorzystanie perełek do prania Lenor Unstoppables. 
Perełki zapachowe Lenor Unstoppables to specjalny środek zapachowy stosowany podczas prania, który nadaje się do wszystkich rodzajów ubrań, zapewniając im długotrwały zapach i świeżość. A ponieważ perełki Lenor Unstoppables są dodawane zaraz na początku prania, ich zapach lepiej wnika w włókna tkanin i jest stopniowo uwalniany. Wsyp je do bębna pralki przed każdym praniem. Dzięki perełkom zapachowym Lenor Unstoppables zyskujesz aż do 12 tygodni świeżości.  
Sposób użycia: 

- Wsyp je bezpośrednio do bębna pralki, aby podkreślić świeży zapach prania
-  Można je stosować do wszystkich kolorów, materiałów i przy każdej ilości prania. Doskonale sprawdzają się przy praniu odzieży sportowej i ręczników 
- Dodaj zwykle stosowany środek piorący i ulubiony płyn do płukania tkanin.
Moje pierwsze wrażenie??? WOW!!! W końcu ubrania będą długo i pięknie pachnieć!!! Na marginesie muszę Wam powiedzieć, że zawsze zazdrościłam będąc w Niemczech czy Włoszech płynów do płukania, które każdy z nas wie są o wiele lepszej jakości niż u nas, a i intensywność zapachów jest nieporównywalnie lepsza.

Dlatego też swoją premierę perełki miały już przy najbliższym praniu. Drobne, konsystencją przypominające mydełko kapsułki wsypałam na dno bębna i załadowałam pralkę. Wiedziałam, że perełki nie mają właściwości zmiękczających ubrań, ale postanowiłam zaryzykować. Po zakończonym praniu przyjemny, świeży zapach unosił się w całej łazience. Niestety, ale jeśli chodzi o miękkość ubrań to miała ona tutaj wiele do życzenia. 

Przy kolejnym praniu oprócz wsypanych perełek i kapsułki piorącej dodałam jeszcze płynu do płukania. Teraz wszystko było już ok! Ale zastanawiam się, czy nie za dużo tego??? W sumie koszt prania wzrósł o kilka złotych w porównaniu do tego jak stosowałam wcześniej. 

Nie ujmuję jednak pozytywnej opinii jeśli chodzi o samo przeznaczenie perełek Lenor, gdyż świeżość ubrań i długotrwały zapach przemawia za tym, aby wykorzystać ten produkt do prania pościeli, czy też ręczników, które pozwolą cieszyć się przyjemnym aromatem będąc nawet przechowywane w szafie przez długi czas.

A jakie są Wasze wrażenia na temat tego produktu???

Kasia

Komentarze

 1. A ja jeszcze nie miałam tych perełek, musze je kupić :)
  jakie zmiany - pięknie tu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj się zastanawiałam na nimi w sklepie.

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam jeszcze, ale chętnie poszukam, lubię jak pranie ładnie pachnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zapachy mają te perełki :]

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz