Książki z magnesami - Tomek i przyjaciele oraz Masza i Niedźwiedź - Wydawnictwo HarperKids

Książeczki z magnesami? Tak! Wydawnictwo HarperKids po raz kolejny wychodzi na przeciw kreatywności swoich małych czytelników i pozwala na tworzenie im własnych ilustracji na stronach książek z wykorzystaniem magnesów na których znajdują się ulubieni bohaterowie bajek. To jest totalny hit, który u nas sprawdza się idealnie! Do każdej książki dołączone zostały 10 magnesów, które można umieścić na dowolnej stronie i w dowolnym miejscu, tworząc tym samym całkiem nowe i wg dziecięcej inspiracji ilustracje do bajek.


 Tomek i przyjaciele. Akcja ratunkowa. Książka z magnesami.

Na każdej stronie tej książki czekają znane z serialu Tomek i Przyjaciele miejsca. Nowoczesne Centrum Ratunkowe na wyspie Sodor, gwarny port w Rybkowie i piękna nadmorska plaża zapraszają do zabawy! Komponując scenki z użyciem magnesów, dziecko rozwija kreatywność, zmysł obserwacji, a przy okazji także zdolności manualne. Każda nowa scenka to temat do rozmowy z dzieckiem, a magnesy można przyczepiać także w innych miejscach – na lodówce czy tablicy magnetycznej. Książka ma w środku bezpieczne zaokrąglone rogi, a porządny karton wysokiej jakości wytrzyma wiele dziecięcych eksperymentów.
Masza i Niedźwiedź. Z wizytą w lesie. Książka z magnesami.

W tej pozycji znajdziemy bohaterów ulubionej kreskówki o małej psotnicy Maszy i jej przyjaciołach. W środku książki zobaczymy przytulny i pełen bibelotów dom misia, uroczy pokój Maszy, polanę zamieszkałą przez wiecznie głodne Wilki i zielony las zapraszający do zabawy! Do książki podobnie jak uprzednio dołączono dziesięć magnesów z postaciami. Są wśród nich nie tylko Masza i Niedźwiedź, ale także leśne zwierzaki i czworonożni przyjaciele zamieszkujący podwórko Maszy. Zabawa z tą książką jest gwarantowana!
 Książki z magnesami to nie tylko czytanie... W niej stajemy się współtwórcami historii, tworząc do nich własne ilustracje. 

I co sądzicie o tych nowościach?

Kasia 

Komentarze

  1. This implies that extra CNC machines Cooling Towels may be run extra effectively and with fewer operators, decreasing overhead costs and passing the financial savings onto the customers. The web of things has manufacturing applications similar to remote monitoring, whole machine store optimization, and predictive maintenance. CNC machining is machine automated, which helps scale back labor costs and manpower.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz