Książki z magnesami - Tomek i przyjaciele oraz Masza i Niedźwiedź - Wydawnictwo HarperKids

Książeczki z magnesami? Tak! Wydawnictwo HarperKids po raz kolejny wychodzi na przeciw kreatywności swoich małych czytelników i pozwala na tworzenie im własnych ilustracji na stronach książek z wykorzystaniem magnesów na których znajdują się ulubieni bohaterowie bajek. To jest totalny hit, który u nas sprawdza się idealnie! Do każdej książki dołączone zostały 10 magnesów, które można umieścić na dowolnej stronie i w dowolnym miejscu, tworząc tym samym całkiem nowe i wg dziecięcej inspiracji ilustracje do bajek.


 Tomek i przyjaciele. Akcja ratunkowa. Książka z magnesami.

Na każdej stronie tej książki czekają znane z serialu Tomek i Przyjaciele miejsca. Nowoczesne Centrum Ratunkowe na wyspie Sodor, gwarny port w Rybkowie i piękna nadmorska plaża zapraszają do zabawy! Komponując scenki z użyciem magnesów, dziecko rozwija kreatywność, zmysł obserwacji, a przy okazji także zdolności manualne. Każda nowa scenka to temat do rozmowy z dzieckiem, a magnesy można przyczepiać także w innych miejscach – na lodówce czy tablicy magnetycznej. Książka ma w środku bezpieczne zaokrąglone rogi, a porządny karton wysokiej jakości wytrzyma wiele dziecięcych eksperymentów.
Masza i Niedźwiedź. Z wizytą w lesie. Książka z magnesami.

W tej pozycji znajdziemy bohaterów ulubionej kreskówki o małej psotnicy Maszy i jej przyjaciołach. W środku książki zobaczymy przytulny i pełen bibelotów dom misia, uroczy pokój Maszy, polanę zamieszkałą przez wiecznie głodne Wilki i zielony las zapraszający do zabawy! Do książki podobnie jak uprzednio dołączono dziesięć magnesów z postaciami. Są wśród nich nie tylko Masza i Niedźwiedź, ale także leśne zwierzaki i czworonożni przyjaciele zamieszkujący podwórko Maszy. Zabawa z tą książką jest gwarantowana!
 Książki z magnesami to nie tylko czytanie... W niej stajemy się współtwórcami historii, tworząc do nich własne ilustracje. 

I co sądzicie o tych nowościach?

Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz