Nowości ubraniowe dla dziecka ze sklepu Smyk

 Witajcie ;)

Na rozpoczęcie weekendu i oddaniu się kilku chwilom lenistwa zapraszam Was na moje zakupy ze sklepu Smyk. 

Już tradycją stało się, że w weekendy pokazuję Wam moje zakupowe łowy. Dzisiaj nie mogło być inaczej ;) Zapraszam Was na przyjemny wpis z zakupami dla dzieci.

W sklepie Smyk jestem stałą klientką. Lubię ich ubranka dla dzieci, bo mają świetną jakość i nic się z nimi w czasie użytkowania nie dzieje. Tym razem oprócz ubranek kupiłam też pościel dla dzieci i od nich właśnie rozpocznę dzisiejszy wpis...

Mój syn bardzo lubi grę Minecraft, dlatego też postanowiłam kupić mu kolejną pościel z tym motywem. Radości nie było końca, a nowa pościel w pokoju prezentuje się super ;)


 Głównym motywem zakupowym były oczywiście ubranka na lato dla małej dziewczynki... Poniżej możecie zobaczyć, co przykuło moją uwagę ;)

Rozpocznę od body z krótkim rękawem. W tym zakresie miałam spore braki, a właśnie body są jednym z najwygodniejszych rzeczy na lato dla dziecka


 Skusiłam się również na koszulki z krótkim rękawem... Krótkie spodenki...


 oraz zestawy...
 oczywiście znalazłam też coś dla starszego syna, choć on już preferuje ubrania z innych sklepów... Na sam koniec pokażę Wam jeszcze buciki, które służą nam już od pewnego czasu i bardzo dobrze się noszą ;)


I co sądzicie o moich nowościach???

Ja wracam do domowych obowiązków!

Udanego weekendu ;)

Kasia

 

Komentarze

Prześlij komentarz