SOS dla włosów w podbramkowych sytuacjach, czyli suchy szampon Syoss

 Moje włosy od zawsze miały tendencję do przetłuszczania się. Do tego mój nawyk ciągłego poprawiania ich dłońmi nie pomaga w zachowaniu ich świeżości przez długi czas. Suchy szampon to jeden z tych kosmetyków, który zawsze mam w swojej łazience. Nie ukrywam, że nie raz uratował mój wygląd włosów wynikających z nieplanowanych i podbramkowych sytuacji, dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy w ostatniej edycji Pure Beauty znalazłam go w środku pudełeczka.


Produkt ten ma zapewnić długotrwałe odświeżenie bez mycia włosów i bez widocznych śladów po ich rozczesaniu. Nie ukrywam, że byłam go bardzo ciekawa, bo suchego szamponu tej marki nie miałam jeszcze okazji poznać. Przed jego użyciem zawsze mocno wstrząsam butelkę i rozpylam kosmetyk w stosunkowo dużej odległości. Już miałam doświadczenie z rozpylaniem suchego szamponu zaraz u nasady włosów i widok białych plam, które trudno wyczesać nie jest przyjemnym doznaniem. Sam szampon ma przyjemny, kwiatowy zapach, a biały proszek, który osadza się na włosach jest delikatny, łatwo pochłania sebum i pozostawia delikatną pudrową poświatę, którą można z łatwością wyczesać i która wygląda o wiele bardziej estetycznie w porównaniu do innych suchych szamponów znanej marki. 


Szampon świetnie radzi sobie z odświeżeniem włosów i efekt ten utrzymuje się przez cały dzień. Do tego unosi włosy od nasady i nadaje im miękkości i lekkości przez co wyglądają na prawdę dobrze. Mam wrażenie, że po użyciu tego szamponu włosy lepiej się układają i sama dobrze się w nich czuję. Wiadomo, że ten kosmetyk stosuję w sytuacjach, gdy nie mam możliwości umycia włosów, ale widząc, jak one wyglądają po jego użyciu mam ochotę go stosować nawet na włosy od razu po umyciu. 

Ten suchy szampon Syoss bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i wiem, że teraz to on będzie gościł u mnie na stałe.

A Wy miałyście okazję go poznać i sprawdzić?

Kasia

Komentarze

  1. Mam go i czasami używam, Uważam, że taki produkt fajnie mieć zawsze w swojej kosmetyczce, przydaje się w awaryjnych sytuacjach.

    OdpowiedzUsuń
  2. lubię kosmetyki od nich ale tego jeszcze nie znam ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Szampon ten kupiłam z myślą szybkiego odświeżenia włosów. Produkt ten w łatwy sposób na to pozwala. Szampon zostawia jednak niewielkie białe ślady pomimo tego że moje włosy są koloru blond to jest to widoczne. Po rozczesaniu natomiast wszystko znika. Zapach jest ok. Nie zauważyłam by wysuszał skóry głowy. Jest bardzo pomocny.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz