Nowości komiksowe - Kosmosmerf i DC Liga Super - Pets - Wydawnictwo Egmont

 Kochani,

Dzisiaj chciałabym zabrać Wam chwilkę czasu, aby pokazać Wam nowości komiksowe, które u nas zagościły. Kilka dni temu mogliście zobaczyć komiksy, które na pewno zainteresują dziewczynki,  a dzisiaj mam kolejną dawkę nowości ;)
 


 Kosmosmerf to już szósty tom serii o Smerfach. W tym wydaniu skrywają się dwie opowieści: „Kosmosmerf” oraz „Smerfozmieniacz pogody”. Pewien Smerf marzy o poznaniu innych planet, dlatego zaczyna budować pojazd kosmiczny. Czy uda mu się zrealizować szalone pragnienie? Gdy ma się przyjaciół, wszystko jest możliwe. 

W drugiej opowieści  Smerf Pracuś postanowia uprzyjemnić życie Smerfom dzięki urządzeniu, które kontroluje pogodę. Ale czy siły natury naprawdę można ujarzmić? 
DC Liga Super-Pets: Wielka psota

Komiks stanowi kontynuację filmu animowanego DC Liga Super-Pets, który zadebiutował w kinach w całej Polsce 29 lipca. Członkowie Ligi Super-Pets uwielbiają spędzać czas w towarzystwie swoich dwunożnych przyjaciół, jednak nie mogą znaleźć z nimi wspólnego języka. Ludzie zwyczajnie ich nie rozumieją! Pewnego dnia do Metropolis trafia Mister Mxyzptlk (magiczny chochlik z piątego wymiaru) – siewca chaosu i zniszczenia. Liga Sprawiedliwości wpada w jego pułapkę. Na ratunek rusza Liga Super-Pets! Nasi czworonożni bohaterowie muszą znaleźć sposób na pokrzyżowanie planów złośliwego chochlika i ocalenie miasta przed zniszczeniem. Niestety w tym celu będą musieli poprosić o wsparcie swojego największego wroga… 

Komiks czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, w szczególności za sprawą humorystycznych sytuacji w nim zawartych, które nawiązują do przygód superbohaterów.

 Kolejne wydania komiksowe uważam za bardzo udane. A Wy co sądzicie o nich?

Kasia

 

Komentarze

Prześlij komentarz